Представників бізнесу запрошують до участі в онлайн-марафоні з питань банкрутства

Сектор з питань банкрутства у Волинській області Відділу банкрутства Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) повідомляє про те, що Громадська рада при Міністерстві юстиції України, Спілка кризис-менеджерів України та Центр комерційного права разом з партнерами проводять Всеукраїнський онлайн-марафон, присвячений новому Кодексу України з процедур банкрутства та новій судовій практиці.

Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Основною метою Онлайн-марафону є доведення до відома та роз'яснення представникам бізнесу (керівникам і засновникам підприємств), громадянам України про нюанси нового законодавства з фінансової реструктуризації та банкрутства, яким суттєво змінено права, обов'язки та відповідальність боржників, розширені права кредиторів та арбітражних керуючих.

Найважливішим є питання роз'яснення громадянам України про нові законні можливості реструктурузувати їм свої борги перед банками та мікрофінансовими установами.

Проведення Всеукраїнського Онлайн-марафону на тему: “Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020” буде проведено у період з 13 по 17 квітня 2020 року шляхом відеоконференції у мережі Інтернет.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена на сайті конференції за адресою:
https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=vsu

Безкоштовно, онлайн, з будь якого міста.

Запрошуємо волинян, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств взяти участь у заході.


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Як подати заяву до Європейського суду з прав людини?

Як подати заяву до Європейського суду з прав людини?
Переважна більшість заяв, поданих до Європейського суду з прав людини, визнаються неприйнятними, тобто Суд відхиляє їх, навіть не розглядаючи через невідповідність критеріям прийнятності.