Очільник західного міжрегіонального управління юстиції розповів про погрози від організаторів корупційних схем

Вчора, 29.05 в ефірі телеканалу «Правда ТУТ» Керівник Західного міжрегіонального управління Юстиції України Юрій Добош розповів, що після його призначення на посаду він ледве не щодня отримує погрози на власну адресу і залякування з боку організаторів злочинних схем всередині самої Юстиції.

Він наголосив, що основним пріоритетом його діяльності є викорінення з управління Юстиції злочинних схем, які будуються на реалізації конфіскату. Проте, вочевидь, тим чиновникам, які роками отримували незаконних прибуток на таких схемах, його діяльність недовподоби.

- Це питання на десятки мільйонів гривень. І зазвичай організатори таких злочинних схем займалися конфіскацією лише на папері, а насправді все збувалося на чорному ринку за готівку, а потім перепродавалося українцям. Перша реальна утилізація відбулася лише цієї осені – Міністр Юстиції Денис Малюська показово утилізував 14 тон конфіскованого алкоголю. Наразі я особисто контролюю кожну таку конфіскацію та подальшу утилізацію. І зроблю все, аби викорінити корупцію. Інакшого шляху в нас просто немає, - зазначив Юрій Добош.

Очільник регіонального управління наголосив, що основна його задача – зробити Юстицію прозорим сервісом для громадян. А також анонсував серйозні кадрові чистки всередині системи, аби прибрати усі нелегальні схеми, на яких роками сиділи деякі чиновники.

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Боротьба з рейдерством - один з пріоритетів діяльності юстиції Волині

Боротьба з рейдерством - один з пріоритетів діяльності юстиції Волині
З початку року до колегія з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, було подано 25 скарг.