Кохання – почуття, під впливом якого людина втрачає голову, починає робити те, чого ніколи в житті не робила, вона на сьомому небі від щастя, їй просто хочеться розказати про це всьому світу. Цього неможливо пояснити. Це потрібно відчувати. Якщо твоє, значить твоє.

На сьогодні для кожного почуття кохання є різним: для когось кохати – це бути вірним, для когось – це бути постійно поруч, а для інших – не завдавати болю. Через те, що ми всі різні, тому і по-різному проявляємо свої почуття: квіти, подарунки, телефонні розмови, компліменти, приємні слова...

Бувають і такі ситуації, коли люди кохають один одного, але через життєві обставини не можуть бути разом. На це є сотні-тисячі причин. Це може бути випадковість чи доля. Але незважаючи на це, закохані починають боротися за своє щастя.

7 листопада 1993 року народилася молода сім’я. Уже протягом 22 років світле почуття кохання живе в серцях моїх батьків. Стільки часу вони постійно поруч у всіх життєвих ситуаціях, підтримують одне одного, все вирішують разом. Дякую їм за те, що є прикладом для наслідування. Взаєморозуміння, прояв доброти та поваги у стосунках – ось якими мають бути справжні почуття. Гірко молодятам!

Спілкування між молодими людьми повинне приносити радість, найтепліші почуття. Намагаймося не нервувати один одного, підтримувати, розуміти, бути поруч. А якщо ж у зв’язку з життєвими обставинами на даний момент ви не поруч, то напишіть повідомлення своїй другій половинці, зателефонуйте. Приємні слова ніколи не будуть зайвими, особливо якщо вони щирі.

Усім кохання!