Голова конкурсної комісії - Столярчук Ю.В. підвів підсумки проведення співбесід з кандидатами на зайняття посад у Ковельській місцевій прокуратурі Волинської області.

Конкурсною комісією (заступник голови конкурсної комісії - Капітула О.В., секретар конкурсної комісії - Монастирський Д.А., члени комісії - Війтович Л.М., Мельник О.Ї., Юрик Т.З.) проведено співбесіди з 16 кандидатами на адміністративні посади у Ковельській місцевій прокуратурі Волинської області. За результатами співбесіди кожен присутній член комісії надав свою оцінку окремо кожному з кандидатів. Підсумовані результати співбесід усіх кандидатів обговорено конкурсною комісію та прийнято спільне рішення.

При голосуванні за зазначене рішення усі присутні члени конкурсної комісії проголосували «за».

За результатами обговорення та голосування вирішили:

1. Затвердити за результатами проведених співбесід рейтинговий список кандидатів на зайняття адміністративних посад у Ковельській місцевій прокуратурі Волинської області:

1) Бабенков Олександр Юрійович;

2) Філімонюк Ігор Андрійович;

3) Ткачук Наталія Леонідівна;

4) Ющик Володимир Миколайович;

5) Кошелюк Яніна Василівна;

6) Хальзев Сергій Іванович;

7) Радзивлюк Ігор Федонович;

8) Давидкж Михайло Михайлович;

9) Бас Вадим Володимирович;

10) Кекляк Денис Дмитрович;

11) Трофімук Олександр Васильович;

12) Гиричук Ярослав Леонідович;

13) Барабанщикова Тетяна Сергіївна;

14) Мацюк Сергій Ярославович;

15) Антонюк Анна Петрівна;

16) Малюта Адам Володимирович.

2. Затвердити список кандидатів для подання Генеральному прокурору України рекомендацій про призначення керівником Ковельської місцевої прокуратури Волинської області:

1) Бабенков Олександр Юрійович;

2) Філімонюк Ігор Андрійович;

3) Ткачук Наталія Леонідівна.

3. Після призначення Генеральним прокурором України із запропонованих кандидатур керівника місцевої прокуратури, на двох інших з них, у випадку наявності їхньої згоди, а також кандидата, який займає наступне після них місце у рейтинговому списку, скеровуються рекомендації прокурору області для призначення на посаду першого заступника керівника місцевої прокуратури.

Після призначення прокурором області із запропонованих кандидатур першого заступника керівника місцевої прокуратури, на двох інших з них, у випадку наявності їхньої згоди, а також кандидата, який займає наступне після них місце у рейтинговому списку, скеровуються рекомендації прокурору області для призначення на посаду заступника керівника місцевої прокуратури. Після його призначення аналогічно формуються рекомендації для призначення на ще одну посаду заступника керівника місцевої прокуратури (у випадку наявності її у штатному розписі прокуратури).

4. Секретарю конкурсної комісії не пізніше наступного дня підготувати рекомендації на осіб, зазначених у пункті 2, після чого відповідні рекомендації готувати на кожну з наступних посад після отримання ним наказу про призначення особи на попередню посаду - за каскадним принципом, забезпечити їх підписання усіма членами комісії та скерування відповідному керівнику, уповноваженому приймати рішення про призначення на посаду. У кожній з рекомендацій необхідно також зазначати, виходячи з місць кандидатів у рейтинговому списку, хто з них, на думку комісії, найбільше підходить для призначення на відповідну посаду, хто менше, а хто - найменше (з трьох), додавши невелике пояснення.

Джерело: Генеральна прокуратура України