Для чого створений сайт KovelPost.com?

Особливою ознакою розвитку сучасного суспільства є збільшення ролі інформаційної сфери в житті людини, яка активно впливає не лише на свідомість громадян, але й на всі складові національної безпеки.

Сьогодні існує безліч сайтів, на яких розміщені новини та інша інформація. Тільки ніхто не задумувався над тим фактом, що прихованою функцією таких ресурсів є маніпулювання людьми у своїх інтересах. Люди сліпо вірять у все, що напише невідомий автор, відстоюючи інтереси окремих людей.

Безліч разів всі переконувалися, що для відстоювання своїх позицій, окремі "журналісти" ладні переступити через все, через правду, повагу та власну гордість.

Щоб створити рівновагу у прозорості та правдивості інформації, створений сайт КовельPost. Можливості з часом будуть значно розширені, але вже зараз, мешканцям міста є можливість:

1. Розмістити оголошення, анонси, заходи, події та іншу інформацію, яка не суперечить правилам сайту. Дана інформація розміщується у рубриці "Стіна". Якщо Ви вихователь дитячого садка і Вам є чим поділитися, наприклад проведенням дитячих свят, порадуйте мешканців міста, розмістивши фото або відео. Якщо Ви проводите змагання, організовуєте різні заходи, повідомте про це ковельчан. Будь-який гарний захід не повинен пройти безслідно. Наше місто дуже красиве та дружнє, тому гарна інформація завжди додасть позитиву у загальний настрій нашого населення.

2. Якщо Вам легко проводити аналіз, який грунтується на розгляді та зіставленні значної групи фактів чи ситуацій, структурувати, формулювати та висловлювати свою думку, розмістіть дану інформацію у рубрику "Статті".

3. Якщо у Вас є хобі, і Ви в душі відчуваєте його запал, руйнуєте стереотипи, дієте та розвиваєтеся, поділіться радістю Ваших справ зі своїми друзями у рубриці "Колонка Автора", яка дає можливість авторам цікаво викладати у вигляді тексту свої бачення, думки, оцінки, висловлювання та враження.

Крім того, у кожного автора автоматично створюється особиста сторінка, посиланням на яку можна ділитися в соціальних мережах.

Надалі сайт буде значно розширюватися, створюватися нові функції.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь