1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Ще у трьох містах на Волині запрацював сервіс єМалятко

Ще у трьох містах на Волині запрацював сервіс єМалятко

Друзі, у нас чудова новина – комплексна послуга єМалятко запрацювала ще у трьох містах на Волині. Відтепер отримати даний сервіс зможуть жителі міст Нововолинська, Володимира-Волинського та Ковеля.

Нагадаємо, що ця послуга вже діє у місті Луцьку та Луцькому районі. Так, перші документи вже видали відділи ДРАЦС Нововолинська - 2, Володимира-Волинського - 4 та Ковеля - 2. До слова, сервіс єМалятко – це комплексна послуга для батьків новонароджених малюків, яка передбачає об’єднання 8 послуг за 1 заявою. В подальшому це буде 10 послуг за 1 заявою. Все це дає змогу нашим громадянам зекономити свій час, адже усуває потребу здійснювати до 11 візитів до установ.

Тож, аби скористатися цим сервісом вам необхідно мати із собою паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податку (за наявності) та медичну довідку про народження дитини з пологового будинку.

Юрій Добош - начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)

#єМалятко #ЮстиціяВолині

Коментарі

  • Леся
    Заздрю молодим батькам! З жахом згадую скільки поневірянь треба було пережити, щоб оформити всі документи на дітей буквально кілька років тому... А ще прописка і все решта. Коли тебе лише виписали з пологового, то будь яке спрощення бюрократичної процедури - за щастя!
    Відповісти

Читайте також

Юстиція Волині інформує про послугу "єМалятко"

Юстиція Волині інформує про послугу "єМалятко"
Міністерство юстиції України та Уряд намагаються максимально спростити життя батьків у час, коли в них і без того з’являється багато нових клопотів, пов’язаних з народженням дитини.