Афіша подій міста Ковель допоможе легко орієнтуватися в міських громадських, мистецьких, спортивних та інших заходах і розвагах та вести активний спосіб життя. З нами кожен день у місті можна провести цікаво та з користю і отримувати нові враження.

Скільки заходів та подій ви пропустили лише з тієї причини, що не знали про них? Хочете кудись сходити та не знаєте куди? Які заходи заплановані у місті? Хочете розмістити оголошення про захід чи вечірку, маєте ідею для розваг, відпочинку та корисного дозвілля або Вам необхідна широка аудиторія для гарної справи?

Якщо у Вас виникають подібні запитання, тоді саме для Вас створена Афіша міста Ковель, де кожен мешканець міста має можливість розмістити оголошення про захід. Для цього достатньо авторизуватися на сайті, перейти у розділ "Додати публікацію", заповнити заголовок, короткий та детальний зміст інформації, додати зображення, місце проведення, телефони та іншу необхідну інформацію, а також вказати дату події. Після процедури модерації Ваша подія з’явиться на зручному календарі.

Головною метою даної рубрики є зібрати інформацію про всі заходи та події у місті, щоб ковельчани знали куди піти сьогодні, завтра чи на вихідні: концерти, фестивалі, змагання, конкурси, виставки та інше.