Підоблікові Луцького МРВ КВІ побували на концерті, присвяченому Дню захисту дітей

Кожного року в перший день літа в Україні відзначають День захисту дітей. Це свято сповнене радістю і надією, тому що саме в дітях ми бачимо сповнення своїх надій та сподівань, хочемо щоб вони росли щасливими, життєрадісними та здоровими.

Діти – це майбутнє країни, у них не повинно бути нещасливого дитинства. Тому, турбота та захист прав дітей повинні стати обов’язком кожної дорослої людини.

Не залишились без уваги у своє свято і діти, що перебувають на обліку Луцького МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області.

Так, напередодні свята, у супроводі інспектора Луцького МРВ КВІ Яни Фінкевич та психолога Оксани Кучинської, неповнолітні підоблікові завітали в Палац культури міста Луцька на святковий концерт до Дня захисту дітей.
Для присутніх виступили дитячі танцювальні колективи та аматорські ансамблі.

По завершенню концерту діти отримали багато позитиву та хороших вражень.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Топ авторів:

Сусь НаталіяТетянка ГаврилюкKovelPostHalyna TkachukСкок ДмитроНікіта МудринецьРемонт ПКОлександр ФілонВасиль КовальчукСергій