Конкурс для авторів

Шановні автори, раді повідомити про нашу нову постійну акцію, яка починає діяти вже в цьому місяці.

Ми цінуємо працю авторів, які наповнюють ресурс цікавими матеріалами. Тому відтепер будемо проводити щомісячний конкурс для всіх авторів, які протягом місяця поділилися інформацією з читачами, розмістивши публікацію на сайті KovelPost.com.

Переможець отримає подарунок від спонсора конкурсу - магазину Комп'ютерної техніки "Компас" (Торговий дім "Бульвар" 2 поверх).

Мета конкурсу:

1. виявлення талановитих людей;

2. розвиток творчого потенціалу молоді;

3. організація дозвілля дітей шкільного віку;

4. залучення компетентних авторів для написання цікавих статей;

5. збільшення на сайті актуального користувацького контенту.

Умови участі:

1. брати участь у конкурсі можуть автори, які пишуть українською мовою;

2. в конкурсі беруть участь лише статті, написані в період проведення конкурсу;

3. від одного учасника допускається необмежена кількість публікацій;

4. автор повинен вказати у профілі справжні дані (Прізвище, ім'я, рік народження);

5. для участі в конкурсі допускаються унікальні, особисто написані публікації, тобто не повинні бути опубліковані іншими ЗМІ та в мережі інтернет.

6. беручи участь у конкурсі, автор дає згоду на безкоштовну публікацію, відтворення, публічний показ, доведення до загального відома робіт, розміщених ним на сайті KovelPost.com в рамках конкурсу, а також на обробку наступних персональних даних: прізвище, ім'я, по батькові, день, місяць, рік народження, контактна інформація (номер телефону, адреса електронної пошти).

Адміністрація конкурсу:

1. адміністрація має право в односторонньому порядку вносити зміни та доповнення в справжні умови конкурсу з повідомленням про це учасників шляхом розміщення інформації на сайті.

2. адміністрація вправі виключити будь-якого учасника з конкурсу і припинити таким чином його участь без попередження через будь-яку причину, у тому числі, якщо учасник не дотримується умов конкурсу або здійснює зловживання своїми правами, надає інформацію, що вводить в оману, або недостовірні і некоректні відомості.

3. адміністрація має право в односторонньому порядку призупинити або припинити проведення конкурсу з розміщенням повідомлення на сайті.

4. у разі якщо адміністрація змушена призупинити або припинити проведення конкурсу за обставинами, які від неї не залежать (форс-мажор), в цьому випадку учасники повідомляються про призупинення або припинення.

5. протягом періоду, на який проведення конкурсу буде призупинено, а також з дати припинення проведення конкурсу, адміністрація призупиняє/припиняє виконання своїх зобов'язань, передбачених умовами конкурсу, а учасники зрікаються будь-яких претензій до адміністрації у зв'язку з призупиненням або припиненням проведення конкурсу.

6. підсумки конкурсу, інформація про переможців, виграних призах повідомляється завчасно.

Вимоги до матеріалів, що подаються до участі в конкурсі:

1. до участі в конкурсі допускаються авторські статті, написані українською мовою;

2. назва статті повинна відображати суть тексту, а стаття повинна розкривати тему;

3. статті можуть містити ілюстративний матеріал: фотографії, діаграми, графіки, схеми;

4. статті не повинні містити нецензурну лексику, наклепницькі відомості, відомості, що ображають чиюсь честь і гідність, матеріали екстремістського змісту, що ображають почуття віруючих, що містять державну та комерційну таємницю, та інші матеріали, які суперечать і порушують законодавство України.

5. обсяг статті не повинен перевищувати 10000 друкованих знаків.

6. до участі в конкурсі не допускаються фотографії рекламного, еротичного чи неетичного змісту, які спонукають до вчинення протиправних дій, закликають до насильства, ворожнечі, містять образливі вирази, що порочать честь, гідність чи ділову репутацію, що містять товарні знаки або знаки обслуговування третіх осіб без підтвердження права на їх використання.

Авторські та майнові права на статті, які взяли участь у конкурсі:

1. право авторства є невідчужуваним і залишається за учасником конкурсу;

2. всі майнові права на конкурсні статті є обмеженими і ніхто не може публікувати, розповсюджувати, перекладати і тиражувати конкурсні роботи без згоди автора.

Отримання винагороди:

1. переможець конкурсу буде визначений на початку кожного місяця протягом трьох днів шляхом випадкової вибірки номера публікації з відео-фіксацією процедури розіграшу;

2. переможець Конкурсу, що став претендентом на отримання призу, зобов'язаний протягом 2 (двох) календарних днів з дня отримання від організатора Конкурсу відповідного повідомлення завітати до магазину Комп'ютерної техніки "Компас" (Торговий дім "Бульвар" 2 поверх), тел.: 5-29-88. З собою необхідно мати документ, який підтверджує особу переможця та в якому зазначається дата народження, яка співпадає з датою, вказаною в налаштуваннях профілю на даному сайті.

Спасибі за те, що Ви з нами!
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь