Представники Ковельської виховної колонії передали естафету проведення фестивалю «Червона калина» до Республіки Молдова

З метою передачі естафети проведення XXV фестивалю самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона Калина», в період з 3 по 7 серпня 2016 року представники Ковельської виховної колонії: заступник начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи майор внутрішньої служби Юрій Філаретов та заступник начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи капітан внутрішньої служби Євген Кича були відряджені до Республіки Молдова (м.Кишенів).

Спочатку пенітенціарії Волині здійснили візит в пенітенціарну установу № 10 с.Гояни, Міністерства Юстиції Республіки Молдова для утримання неповнолітніх засуджених. В установі ознайомились з умовами відбування покарання засуджених – побачили їдальню, перукарню, спортивний зал, бібліотеку, комп’ютерний клас, кінозал, приміщення для проведення гурткової роботи, кімнати де проживають підлітки, тощо. Слід відмітити, що в колонії нещодавно побудували корпус слідчого ізолятору для унеможливлення спілкування неповнолітніх з дорослими засудженими та нове приміщення загальноосвітньої школи.

Крім того відбулася зустріч із виконуючим обов’язки директора Департаменту пенітенціарної служби Міністерства Юстиції Республіки Молдова Ігорем Гужою. Директор Департаменту подякував гостям з України за візит, відзначивши, що фестиваль «Червона калина» є великою подією в установі для неповнолітніх.

5 серпня в пенітенціарній установі №10 пройшов фестиваль «Червона Калина» де, власне, представники виховної колонії Волині передали символи фестивалю начальнику колонії Анатолію Кліпі.

Заступник начальника Ковельської виховної колонії
(із соціально-виховної та психологічної роботи)
Юрій Філаретов
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.