Налагоджено співпрацю з центром надання безоплатної вторинної правової допомоги

09 вересня 2016 року в приміщенні Турійського бюро правової допомоги, заступником начальника відділу Турійського бюро правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богданом Гутом проведено робочу зустріч з начальником Турійського РС КВІ управління ДПтС України у Волинській області Валентином Карпуком.
Мета зустрічі – підписання меморандуму та налагодження співпраці.

Під час зустрічі було обговорено зміст основних положень меморандуму, а також актуальні питання та напрями співпраці Турійського бюро правової допомоги та Турійського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції.

Напрямами співпраці є: здійснення робочих зустрічей; організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну вторинну правову допомогу; поширення інформації про право визначених законодавством категорій осіб на безоплатну вторинну правову допомогу усіма доступними засобами; інші узгоджені напрями співпраці.

У ході зустрічі було досягнуто домовленості про проведення періодичних спільних зустрічей з особами, які перебувають на обліку в інспекції, з метою роз'яснення основних факторів, що впливають на вчинення злочинів, а також про можливість їх уникнення.

Начальник Турійського РС КВІ
підполковник внутрішньої служби
Валентин Карпук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Топ авторів:

Сусь НаталіяТетянка ГаврилюкKovelPostHalyna TkachukСкок ДмитроНікіта МудринецьРемонт ПКОлександр ФілонВасиль КовальчукСергій