Виховна робота з підобліковими

Звертаючись до проблеми злочинності серед неповнолітніх особливе місце займає рання профілактика, яка має розпочинатися вже з початкових класів школи, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінка в побуті.

Серед ключових чинників ризику щодо можливості скоєння злочинів неповнолітніми можна назвати такі: недостатній рівень правосвідомості та правових знань; брак організованої системи дозвілля; вживання алкогольних та наркотичних речовин; низький рівень правових знань батьків та недостатня увага з їхнього боку до виховання. Відповідно до чинників ризику можна визначити напрями профілактики правопорушень.

Одним з важливих напрямків правового виховання є зустрічі з працівниками правоохоронних органів, які можуть відбуватися за місцем навчання дітей або за місцем роботи правоохоронців.

Тому, в рамках організації роботи із неповнолітніми, як підобліковими Старовижівського РС КВІ так і схильними до вчинення злочинів дітей, проводиться виховна робота.

Так, начальником Старовижівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Волинській області Віталієм Дяком проведено виховну роботу з дітьми, які знаходяться у групі ризику та схильні до скоєння злочинів.

Захід проводився в присутності батьків, що зумовило неабиякий вплив на свідомість неповнолітніх. По закінченню учасники заходу переглянули відеоролик про перебування неповнолітніх в місцях позбавлення волі та отримали буклети із корисною інформацією про дотримання правослухняної поведінки та ведення здорового способу життя.

Фахівець (з питань соціальної
роботи із суб’єктами пробації)
Старовижівського РС КВІ
Юрій Хлопук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь