Маневицьку виправну колонію (№42) відвідали представники релігійної організації «Гедеон»

Маневицьку виправну колонію №42 управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відвідали представники Християнського місіонерського товариства милосердя «Гедеон».

Місія «Гедеон» є однією з найбільших міжнародних християнських організацій, яка поширює «Нові Заповіти» по всьому світу у закладах охорони здоров’я, закладах освіти, військових формуваннях, а також в пенітенціарних установах. Це об’єднання людей, які згуртувалися для духовного служіння Богу, в першу чергу через розповсюдження Євангелії Ісуса Христа.

Так, з метою розповсюдження «Нових Заповітів» представники Місії організували у виправній колонії серед ув’язнених сектору максимального рівня безпеки захід. Неодноразово наголошували, що в кожному «Новому Заповіті», які видає Місія, очевидна мета її існування – поширення Слова Божого серед людей, які зневірились і оступились.

Також представники релігійної організації провели із засудженими духовно-просвітницьку бесіду, проповідуючи Слово Боже.

Подібного роду заходи надзвичайно важливі. Адже саме релігія і церква є тими засобами впливу, що сприяють духовному очищенню засуджених та відмові в майбутньому від злочинного способу життя.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.