В Ковельській виховній колонії відзначили Міжнародний день миру

Мир у всьому світі – це найбільша цінність. На сьогоднішній день усі люди України виборюють мир і незалежність. Страх, нестабільність знищують і не дозволяють розвиватися державам.

З 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН у всьому світі відзначається Міжнародний день миру – день всесвітньої відмови від насильства.

В приміщенні загальноосвітньої школи Ковельської виховної колонії управління ДПтС України у Волинській області відбулася загальношкільна тематична лінійка під гаслом – «Народу мир потрібен, як вода».

До неповнолітніх засуджених звернувся директор школи Володимир Кавюк, який розповів про історію становлення свята. Наголосив, що цей день покликаний змусити людей задуматись про мир на всій планеті і зробити хоч маленький,проте крок заради нього.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Топ авторів:

Сусь НаталіяТетянка ГаврилюкKovelPostHalyna TkachukСкок ДмитроНікіта МудринецьРемонт ПКОлександр ФілонВасиль КовальчукСергій