Настільний теніс у Ковелі стає дедалі популярнішим

У спортивному залі ПТУ № 5 відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків у трьох вікових групах та дівчат.

35 хлопців та 11 дівчат з Ковеля та Ковельського району взяли участь у поєдинках та перевірили свою майстерність у володінні малою ракеткою.

За підсумками ігор серед юнаків у старшій віковій групі (2002 рік народження і старші) ІІІ місце посів Дмитро Краснов (КПЕК), ІІ - виборов Андрій Соболь (Ковельський район), а перемогу здобув Костянтин Копелюк (Ковельський район).

У середній віковіїй групі (2003 - 2004 роки народження) ІІІ місце у Михайла Лазарука (Ковельський район), ІІ - в Олександра Шевчука (СШ № 3), а переможцем став Богдан Здробілко (НВК № 11).

У молодшій віковій групі (2005 рік народження і молодші) на третій сходинці Дмитро Жихор (СШ № 3), на другій - Степан Мельничук (Ковельський район), на першій - Максим Міліщук (СШ № 3).

У змаганнях серед дівчат ІІІ місце посіла Анна Клімук (СШ № 3), ІІ – Діана Случик (Ковельський район), перемогла Тетяна Крицун (СШ № 3).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Чудово впоралася з своїми обов’язками судді змагань Володимир Косяк та Ігор Бівініс.

Джерело: Ковель - офіційний сайт міста
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.