День захисника України – свято нескорених

Наші пращури ще з давніх-давен, не шкодуючи здоров’я та навіть власного життя, боролись за існування України – як самостійної і незалежної держави. Хоробрість князів Київської Русі, мужність козаків, відвага воїнів ОУН-УПА карбували в наших генах непереможного воїна та справжнього захисника.

Так і в теперішній час, агресивна війна, яку веде кремлівський окупант свідчить про те, що Україна має достойних синів, які стали на її захист. Оборона Луганського та Донецького аеропортів, Савур-Могили, найдовший у військовій історії світу рейд – це ще не повний список героїчних подвигів наших воїнів. Щодня відважні захисники стоять на сторожі мирного неба, над українськими домівками, стримуючи навалу регулярних військ Російської Федерації, та пропутінських маріонеток-сепратистів, які посягнули на Батьківщину. Збройні сили України та Добровольчі батальйони стала щитом не тільки для своїх співвітчизників, але й для цілої Європи. Їхня відвага та мужність неодноразово свідчила про те, що кожен з них може з гідністю носити звання – нескорений.

Тому, у свято захисника України хочеться побажати нашим воїнам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, злагоди і мирного неба над Україною. Нехай їх Бог береже, а Пресвята Богородиця покриває від усіх незгод та негараздів. Україна переможе!!!
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь