Теги на KovelPost

Довкола нас величезна кількість актуальної та корисної інформації, знання якої не лише збагачує світогляд, але й може змінити напрямок життєвого руху. Прочитавши тему про правильне харчування, людина відразу замислюється над своїм раціоном. Прочитавши про успіхи людей в окремих сферах діяльності створюється мотивація для власного удосконалення та досягнення певної мети. Переглянувши гарний фільм - створюється бажання поділитися та обговорити його з друзями. І таких прикладів існує безліч.

Кожна людина діє у сфері своїх інтересів. Для когось це спорт, для інших мистецтво. Тому основним завданням будь якого мультикористувацього сайту є можливість відокремити кожний напрямок. Для цього створена можливість додавати під кожним записом відповідні теги. Наприклад, до статті "Правильна установка Windows XP з флешки" цілком розумно додати теги "Комп'ютери" (Програмне забезпечення), та "Освіта" (Навчальні матеріали). Відвідувачам сайту буде значно легше знайти необхідну статтю за окремим тегом.

Хмара тегів - один з невід'ємних атрибутів блогів, спільнот і великих соціальних ресурсів. Існує декілька варіантів їх організації. На даному сайті теги будуть вибиратися вже із створеного списку.

Хмара тегів виконує функцію структурованого каталогу з закладками. Принцип формування такої хмари гранично простий: при додаванні публікації користувач вказує так звані мітки (або теги), що, на його думку, мають узагальнити написану їм інформацію. Клік по будь-якому посиланню із хмари відкриє всі матеріали сайту, в якому був добавлений відповідний тег.

Підібрати необхідні основні теги - робота не проста, у кожної людини своє бачення для реалізації. Все ж таки, аналізуючи інші ресурси, вдалося розділити тематики статей по тегам:

1. Бізнес (Нерухомість, Промисловість, Реклама, Будівництво, Торгівля, Послуги, Фінанси)

2. Дім (Домашні тварини, Квартира, Кулінарія, Мода та краса, Свята, Родина, Товари для дому)

3. Інтернет (Провайдери, Каталоги, Пошукові системи, Персональні сторінки, Створення сайтів)

4. Комп'ютери (Безпека, Програмне забезпечення, Комп'ютерні видання, Комп'ютери та комплектуючі, Програмування, Мережі і зв'язок)

5. Культура (Образотворче мистецтво, Кіно, Література, Музеї, Музика, Танець, Театри, Фото)

6. Суспільство (Закони, Міжнародні організації, Громадські організації, Органи влади, Політика, Релігія, Країни і міста)

7. Відпочинок (Активний відпочинок, Бари, Кафе і ресторани, Дитячий відпочинок, Кінотеатри, Подорожі та туризм, Хобі та інтереси)

8. Розваги (Щоденники та фотоальбоми, Знайомства, Комп'ютерні ігри, Комп'ютерні шпалери і заставки, Вітальні листівки, Психологічні тести, Гумор)

9. Спорт (Види спорту, Змагання, Спортивна преса, Спортивні комплекси і басейни, Спортивні організації, Активний відпочинок)

10. ЗМІ (Інтернет видання, Інформаційні агентства, Друковані видання, Радіо, Телебачення)

11. Робота (Робота в Україні, Тимчасова та віддалена робота, Робота за кордоном)

12. Освіта (Вища освіта, Додаткова освіта, Науки, Початкова і середня освіта, Реферати, Навчальні матеріали, Допомога по навчанню)

13. Здоров'я (Аптеки, Ветеринарія, Здоровий спосіб життя, Консультації фахівців, Лікарські препарати та обладнання, Медична допомога, Медичні видання, Медичні наукові центри, Народна і нетрадиційна медицина)

14. Авто (Автомобілі, Автомобільні видання, Автоспільнота, Автоспорт, Запчастини та аксесуари, Мотоцикли, Підготовка водіїв, Технічне обслуговування, Автострахування)

15. Довідки (Адреси та телефони, Афіша, Карти, Погода, Пошук людей, Словники, Довідники та енциклопедії, Телепрограма, Транспорт)

Приєднуйтеся до спільного проекту KovelPost та спробуємо наповнити ресурс цікавими матеріалами.

Коментарі

15 листопада 2015 о 15:55
супер)так значно простіше)кожен матиме свою улюблену тематику)
15 листопада 2015 о 16:19
Саме так) Розподіл по тегам дасть можливість значно полегшити пошук тематичних публікацій. В планах є написати різного роду документації по роботі з комп'ютерними програмами. Зараз доволі велика кількість обчислювальної техніки в старших людей, яким складно самостійно опановувати роботу програм. Тому електронна версія допомоги по навчанню значно полегшить освоєння. Для реалізації існує тег - Освіта.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь