Результати виборів в м. Ковель з розбивкою по округам

Згідно протоколу Ковельської міської виборчої комісії Волинської області Про результати виборів депутатів Ковельської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі від 30 жовтня 2015 року.

Територіальний виборчий округ №1 (вул.Коцюбинського, вул.Кубанська, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Незалежності: 13–36, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Некрасова, вул.Тімірязєва)

Територіальний виборчий округ №2 (вул.академіка А.Люльки, вул.Винниченка: 1–10А, 12; вул.Запорізька, вул.Мечникова, вул.Незалежності: 37, 60, 62–68, 70–72; вул.Чайковського)

Територіальний виборчий округ №3 (вул.Винниченка: 11, 13–37, 39; вул.Вітовського, вул.В.Липинського, вул.Грибоєдова, вул.Данила Нечая, вул.І.Богуна, вул.Космонавтів, вул.М.Грушевського: 18, 24–24А, 44, 46–124; вул.Сеченова, вул.Уласа Самчука, вул.Ціолковського, пров.Богуна, пров.Грибоєдова, пров.М.Грушевського)

Територіальний виборчий округ №4 (вул.Кармелюка, вул.М.Грушевського: 13, 15–17, 21, 25–43, 45; вул.Незалежності: 39, 41, 43, 47, 49, 51, 74, 76–78, 80; вул.Смірнова)

Територіальний виборчий округ №5 (м.Ковель вул.академіка О.Богомольця, вул.Вербицького, вул.В.Івасюка, вул.О.Кониського, вул.Чапаєва, вул.Чубинського)
Депутат: Артишук Олександр Олександрович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА ЛЮДЕЙ»)

Територіальний виборчий округ №6 (вул.Ветеранів, вул.Залізнична, вул.Косачів: 7–58; вул.П.Сагайдачного: 8;)

Територіальний виборчий округ №7 (вул.Незалежності: 53, 55, 57, 59, 61, 69–69А, 86–102; вул.Олени Пчілки)
Депутат: Роїк Ірина Олексіївна (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №8 (бульв.Леcі Українки, вул.Драгоманова, вул.Незалежності: 104–108; вул.1-го Грудня)
Депутат: Прокопів Ігор Ярославович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №9 (вул.Котляревського, вул.Л.Толстого, вул.М.Грушевського: 1–12, 14; вул.Піонерська, вул.Руднєва)

Територіальний виборчий округ №10 (вул.Гоголя, вул.Міцкевича: 1–51А; вул.Незалежності: 109, 115–117, 119–121, 140–178; вул.Фабрична, пров.Шевченка)
Депутат: Кибиш Тетяна Миколаївна (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №11 (вул.академіка І.Крип’якевича, вул.Будищанська, вул.Винниченка: 38, 40–81; вул.Гагаріна, , вул.Загородня, вул.І.Мазепи, вул.Лазарчука, вул.Чехова, вул.Шостаковича пров.Будищанський, пров.Гагаріна)
Депутат: Косцьов’ят Володимир Кирилович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП")

Територіальний виборчий округ №12 (вул.Д.Донцова вул.Міцкевича: 52–107; вул.Нова, вул.Остапа Вересая, вул.Павлова, вул.Пилипа Орлика, вул.Садова, вул.Т.Шевченка: 13–13А, 15–19, 21–60;, вул.Шопена, пров.Міцкевича)
Депутати: Головань Олександр Олександрович (РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА), Далека Андрій Вікторович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП")

Територіальний виборчий округ №13 (вул.Геологів, вул.Жуковського, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Ніла Хасевича, вул.О.Довбуша, вул.Південна, вул.Польова, вул.Рилєєва, вул.Т.Шевченка: 61–131А; вул.Федьковича, вул.Червоного Хреста, пров.Зелений, пров.Польовий)
Депутат: Бичик Володимир Миколайович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА")

Територіальний виборчий округ №14 (вул.Д.Бортнянського, вул.Л.Леонтовича, вул.Незалежності: 75, 79А, 83–85, 112–114, 118, 126–132; вул.Підколодного, вул.Пушкіна, вул.С.Бандери, вул.Т.Шевченка: 2–12, 14; Центральна районна лікарня Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання)
Депутат: Стасюк Галина Миколаївна (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП")

Територіальний виборчий округ №15 (вул.Косачів: 1–5; вул.Мічуріна, вул.Театральна: 1–19)
Депутат: Клімук Вадим Валентинович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ")

Територіальний виборчий округ №16 (вул.П.Сагайдачного: 1–6Д, 9–30; вул.Театральна: 20–93)

Територіальний виборчий округ №17 (вул.Брестська: 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80, 82, 93–95, 97, 99, 101, 107, 109; вул.Велика Гончарна, вул.Мала Гончарна, вул.Зерова вул.М.Левицького: 2–46, 48–50, 54–54А, 58, 60–60А, 64, 66–68; вул.М.Пирогова  вул.О.Курбаса, вул.Панаса Мирного, вул.Річкова,  вул.Соборна, вул.Церковна)
Депутат: Кубай Валерій Олександрович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА")

Територіальний виборчий округ №18 (вул.Володимирська: 1–55, 57, 59, 61, 63–63А, 67, 69–69А, 71, 73–73А, 75; вул.Воля, вул.Макаренка, вул.Набережна, вул.8-го Березня)

Територіальний виборчий округ №19 (вул.Володимирська: 85, 87, 89, 91А; вул.40 років Перемоги: 7–13)
Депутат: Бойко Володимир Іванович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №20 (вул.Володимирська: 93–93А, 95, 97–97А, 99, 101; вул.40 років Перемоги: 3–5 )
Депутат: Міцура Юрій Михайлович (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №21 (вул.Богачука, вул.Володимирська: 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76–78А, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 114–114А, 116, 118; вул.Глібова, вул.Данила Галицького, вул.Заводська: 6, 11, 15, 25–31; вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Полковника Литвинюка, вул.С.Рудика, вул.1-го Травня)
Депутат: Півень Алла Володимирівна (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №22 (вул.А.Малишка, вул.Вальсроде, вул.Варшавська, вул.Володимирська: 103, 105–105А, 109, 111, 115, 117, 119–168, в/ч 0208; вул.Довженка, вул.Заводська: 9, 13, 17–23; вул.Львівська, вул.Підгірських, вул.Самійла Величка)
Депутати: Гарбар Валерій Вікторович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ"), Сеник Наталія Андріївна (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП")

Територіальний виборчий округ №23 (вул.Відродження: 2–6, 8, 10–12А; вул.Заводська: 3–5, 7)
Депутат: Солодуха Богдан Захарович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ")

Територіальний виборчий округ №24 (вул.Відродження: 1–1Д, 7, 9, 14–92; вул.Тараса Боровця)
Депутати: Кислюк Анатолій Анатолійович (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"), Неридько Андрій Сергійович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ")

Територіальний виборчий округ №25 (вул.Барвінкова, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.Волошкова, вул.Гайова, вул.Грінченка, вул.Дорошенка, вул.Кленова, вул.Князя Романа, вул.Кондратюка, вул.Кримського, вул.Кришталева, вул.Медова, вул.М.Левицького: 47, 51А–53, 55–57, 59, 61–63, 65, 69–202; вул.Мрії, вул.Наливайка, вул.Низинна, вул.Огієнка, вул.Полуботка, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.С.Руданського, вул.Тополева, вул.Холмська, вул.Цинкаловського, вул.Черняховського, вул.Чорновола, вул.Чумацька, вул.Шолохова, пров.М.Левицького)

Територіальний виборчий округ №26 (вул.академіка М.Кравчука,вул.Б.Лепкого,  вул.Брюлова, вул.Вавілова, вул.Генерала Грекова, вул.І.Підкови, вул.Коперніка, вул.Коперніка, вул.Молодіжна, , вул.Окружна, , вул.Патріарха Мстислава, вул.С.Перовської, вул.Федорова, пров.академіка М.Кравчука, пров.Патріарха Мстислава )
Депутати: Долінко Наталія Петрівна (РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА), Степанюк Святослав Павлович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №27 (вул.Ашхабадська, вул.Боженка,  вул.Брестська: 1–65, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 79, 81, 83–85; вул.Вишневецького вул.Гайдамацька, вул.Івана Губи, вул.Київська, вул.О.Кобилянської вул.Партизанська вул.Саксаганського, вул.С.Крушельницької, вул.Старицьких, вул.Шукшина)

Територіальний виборчий округ №28 (вул.Ватутіна1-70 Б, пров.Ватутіна, пров.Другий Ватутіна)

Територіальний виборчий округ №29 (вул.Ватутіна 72 -111,вул.селище Льонзаводу )
Депутат: Товстига Андрій Володимирович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №30 (вул.Березовського, вул.Брестська: 88–92, 96, 98, 100, 102–106, 108–108А, 109А–400; вул.Брестська 454км, вул.Гвардійська, вул.Гулака-Артемовського, вул.Дунаєвського, вул.Кутузова, вул.Кутузова12, вул.Ломоносова, вул.М.Драй-Хмари, вул.Перемоги, пров.Драй-Хмари)
Депутат: Коцура Олег Олександрович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №31 (вул.Айвазовського, вул.А.Шептицького, вул.В.Сухомлинського, вул.Героїв Крут, вул.Достоєвського, вул.І.Багряного, вул.І.Франка, вул.М.Вороного, вул.М.Залізняка, вул.Мирна, вул.П.Грабовського, вул.П.Могили, вул.С.Бойка, вул.С.Тимошенка, вул.Суворова, вул.Сурікова, вул.Фестивальна, вул.Шишкіна, вул.Я.Мудрого, пров.Достоєвського, пров.Фестивальний)
Депутат: Ткачук Ігор Олегович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА")

Територіальний виборчий округ №32 (вул.Бенделіані, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Симоненка: 1–67, 69, 71–87, 89, 91–101А; вул.Глінки, вул.Є.Гребінки, вул.Зарічна, вул.Зелінського, вул.І.Миколайчука, вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Лаховського, вул.Олійника, вул.Північна, вул.Роксолани, вул.Санітарна, вул.Ходкевича, вул.Юності, пров.Б.Хмельницького, пров.І.Миколайчука, Вузлова лікарня станції Ковель державного територіально-галузевого об’єднання "Львівська залізниця")

Територіальний виборчий округ №33 (вул.Батуринська, вул.В.Симоненка: 68, 70, 88, 90, 101Б–127; вул.Д.Братковського, вул.Є.Коновальця, вул.Жукова, вул.І.Гонти, вул.Князя К.Острозького, вул.Костомарова, вул.Менделєєва, вул.М.Заньковецької, ,вул.Олеся Гончара, вул.Полтавська, вул.Р.Братуня, вул.С.Русової, вул.Чигиринська, пров.В.Симоненка, пров.Другий Симоненка, пров.Є.Коновальця)
Депутат: Янок Сергій Вікторович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)

Територіальний виборчий округ №34 (вул.В.Стуса, вул.Генерала Т.Чупринки, вул.Григорія Сковороди, вул.Дачна, вул.Короленка вул.Назарія Яремчука, вул.Олени Теліги, , вул.О.Тихого, вул.Поліська, вул.Рокосовського, вул.С.Петлюри, вул.Х.Алчевської, , пров.О.Тихого)
Депутат: Шевчук Володимир Іванович (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №35 (вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Герцена, вул.І.Карпенка-Карого, вул.Кільцева, вул.Коккінакі, вул.Корольова, вул.Купріна, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.О.Архипенка, вул.О.Олеся, вул.О.Ольжича, вул.Поштова, вул.Рєпіна, вул.Січових Стрільців, вул.С.Кривенького, вул.22 Січня, пров.Корольова, пров.Лєрмонтова, пров.Рєпіна)
Депутати: Дудка Василь Федорович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА), Рудь Юрій Євгенович (ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ")

Територіальний виборчий округ №36 (вул.Володимирська: 79, 81–81А, 83–83А; вул.40 років Перемоги: 15–20; пров.40 років Перемоги)
Депутат: Кіндер Геннадій Олексійович (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА)
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Статистика: