1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі

Ковельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі

Осінній дощ..
Сльозами плаче небо.
Холодний вітер з кленом гомонить.
Їм як і нам, тої війни не треба.
Їх, як і нас, війна в душі болить.

Уже 201- й день війни, кожен з них приносить стільки горя і сліз на українську землю.
Ковельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі
Сьогодні наша громада прощається з 52-річним захисником Леонідом Килибою. Він загинув 6 вересня біля селище Залізничне на Харківщині.

Леонід закінчив школу №7, працював у Ковельському держлісгоспі. Коли у 2014 році розпочалась російська навала, став на захист України. Згодом повернувся у рідне місто. Маючи військовий досвід, у перший день повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на фронт.
Ковельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі
Він – Герой, який віддав за Україну своє життя. Ніколи не забудемо його сили, хоробрості та патріотизму.
- Ім’я Леоніда Килиби назавжди буде вписане у книгу пам’яті нашої громади. Він вірив у Перемогу, наближав її. Спасибі йому за це. Низький уклін рідним і близьким, – наголосив під час громадянської панахиди міський голова Ігор Чайка.
Ковельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі
У Леоніда залишилася дружина Тетяна, донька Богдана, маленький онук Андрійко, син Петро, який теж з лютого боронить Україну. Сьогодні він приїхав, щоб попрощатись з батьком.

Маємо пам’ятати, що свобода дається не легко. Українські воїни ціною власного життя виборюють незалежність для кожного з нас.
Безмежна подяка нашому Герою! Вічна пам’ять!
Ковельчани віддали шану Герою Леоніду КилибіКовельчани віддали шану Герою Леоніду КилибіКовельчани віддали шану Герою Леоніду КилибіКовельчани віддали шану Герою Леоніду КилибіКовельчани віддали шану Герою Леоніду КилибіКовельчани віддали шану Герою Леоніду КилибіКовельчани віддали шану Герою Леоніду Килибі


Джерело: офіційний сайт Ковельської міської ради

#СкорботніЗаходи #ВійнаЗросією

Коментарі

Читайте також

У Ковелі провели в останню земну дорогу військових побратимів: Юрія Лобанова та Юрія Кисляка

У Ковелі провели в останню земну дорогу військових побратимів: Юрія Лобанова та Юрія Кисляка
Обидва Юрії вже 25 лютого пішли у військкомат і стали військовослужбовцями Луганського прикордонного загону. Усюди вони трималися разом, в усьому підтримували один одного.