KovelPost - платформа, яка дає максимум можливостей для розповсюдження цікавої інформації. Але є один суттєвий момент - потрібно точно знати, як писати публікацію, щоб вона привернула увагу читачів. Якщо хочете досягти гарних результатів, варто вивчити нижче описані деталі.

Заголовок. Дуже важливий елемент публікації, який повинен містити в межах від 6 до 8 слів та створювати у читачів інтерес до читання. Можна використовувати знаки запитання й двозначні фрази. Крапка в кінці заголовка не ставиться.

Анонс відображається лише у списку всіх записів та служить описом публікації, повинен містити стислий та цікавий виклад суті документу та збільшити ймовірність користувачів перейти до читання повної інформації.

Фотографії. Саме від наявності зображень в тексті наперед залежить, чи буде користувач в принципі намагатися читати текст. Використовуйте власні професійні або любительські зображення і пам’ятайте про існування заборони на скачування чужого візуального контенту.

Зміст. Потрібно старатися писати максимально простими і зрозумілими словами, уникати складних речень і мовних зворотів. Рекомендується використовувати унікальні матеріали, написані вами особисто, які ніде раніше не публікувалися. Абзаци розділяйте одним пустим рядком для більш зручного читання. Також для створення емоційної прив’язки сміливо доповнюйте текст смайлами. Для об’єднання матеріалів використовуйте хештеги.


Перед створенням публікації настійно рекомендуємо розібратися з форматуванням та візуальним представленням тексту.

Для стилістичного оформлення публікації служать BB теги, котрі являють собою спеціальні послідовності символів для форматування тексту. Для більшості тегів необхідно виділити текст та натиснути на необхідну піктограму.

Для перевірки зовнішнього вигляду публікації натисніть "Попередній перегляд".

Опишемо детально всі теги форматування:

- Заголовок другого рівня. Даний тег використовується у якості заголовка другого рівня (підзаголовок) у публікаціях. Підзаголовки роз’яснюють читачеві логічну структуру статті та забезпечують плавний перехід до основного тексту. Це зручно, якщо вміст документа можна акуратно розділити на приблизно однорідні другорядні теми.

Приклад використання: [h2]Підзаголовок[/h2] = Підзаголовок


- Жирний шрифт. Більшість користувачів, так само як і пошукові системи, фокусують свою увагу на найцікавіших частинах, котрі виділяються жирним шрифтом. Бажано не перенасичувати текст даним шрифтом, а використовувати лише для найголовніших ключових слів, оскільки жирний шрифт має вагоме значення для видачі результатів пошукових систем.

Приклад використання: [b]Жирний шрифт[/b] = Жирний шрифт


- Текст курсивом служить для візуального оформлення ключових фраз у тексті.

Приклад використання: [i]Текст курсивом[/i] = Текст курсивом


- Підкресленим шрифтом можна виділяти текст для більш зручного візуального оформлення тексту.

Приклад використання: [u]Підкреслений шрифт[/u] = Підкреслений шрифт


- Цитата призначена для виділення коротких цитат в тексті. Текст всередині цього тега автоматично обрамляється лапками.

Приклад використання: [quote]Цитата[/quote]:

Цитата


- Примітка служить для візуального відокремлення тексту від основного.

Приклад використання: [notice]Примітка[/notice]:

Примітка


- Тег Код призначений для відображення одного або декількох рядків тексту, який представляє собою програмний код. Зазвичай використовується для мов програмування.

Приклад використання: [code]Код[/code]:

Код


- Посилання. Найголовніший тег в мережі Інтернет, за допомогою якого здійснюється об’єднання ресурсів шляхом розміщення на них прямого посилання. Створити посилання можна двома способами:

  • Виділити необхідний текст, який служить назвою посилання, натиснути на піктограму та вставити адресу.
  • Натиснути на піктограму , вставити адресу. У цьому випадку Назва посилання співпадатиме з її адресою.

Приклад використання:

[url]https://kovelpost.com[/url] = https://kovelpost.com

[url=https://kovelpost.com]КовельПост[/url] = КовельПост


- Для вставки відео з YouTube натисніть на піктограму та вставте адресу відео:

Приклад використання:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wMccgmX5uOc[/youtube].


- Зображення. Для прикріплення зображень в публікацію необхідно натиснути на піктограму , вибрати них, після чого відбудеться завантаження на сервер. Під змістом публікації відобразяться всі завантажені зображення, які, при необхідності, можна перевернути. Для вставки зображення необхідно помістити курсор в необхідне місце тексту, та вибрати один з варіантів вставки зображення: Зліва або По центру.

Приклад використання: [img big="29678"/].


Бажаємо успіху в написанні публікацій на КовельPost!