Веб-ресурс «КовельPost» надає можливість активним громадянам міста висловлювати свої думки, бачення, враження про будь-які події, заходи, досягнення.

Народна журналістика - особливо цінне джерело інформації, тому ми надаємо право читачам самим створювати статті.

Маєте цікаву новину? Відзняли відео чи фото? Стали свідком надзвичайної події? Хочете розмістити оголошення про захід чи вечірку, або Вам необхідна широка аудиторія для гарної справи? Поділіться інформацією з читачами!

Запрошуємо авторів до написання статей на нашому сайті. Спробуємо наповнити ресурс цікавими матеріалами, які сповідують проукраїнські та водночас демократичні й ліберальні цінності, піднімають важливі суспільні питання, розкривають проблеми та пропонують шляхи їх вирішення, висвітлюють важливі для громади теми та досягнення.

Основні можливості

На веб-ресурсі «КовельPost» інформацію можна додавати у рубрики Статті та Колонка автора.

У рубрику «Статті» подається інформація, яка грунтується на розгляді та зіставленні значної групи фактів чи ситуацій, поєднання аналізу, структурування, формулювання та висловлення думок.

Рубрика «Колонка автора» створена для надання можливості авторам цікаво і грамотно викладати у вигляді тексту свої бачення, думки, оцінки, висловлювати враження про будь-які події.

Загальні правила

Ці правила зобов’язані виконувати користувачі мережі інтернет, які перейшли за адресою Kovelpost.com і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості ресурсу.

Авторами статей можуть стати лише зареєстровані користувачі, які вказали справжнє ім'я та прізвище у своєму профілі та реальною фотографією (за бажанням), а також із вказаною довідковою інформацією про себе.

Дозволяється перепостити цікаву інформацію з іншого видання, вказуючи джерело з посиланням. У цьому випадку ви або самостійно маєте перевірити наведену інформацію, або користуватися надійними джерелами. Вітаються переклади з англомовних та інших західних чи східних джерел.

Адміністрація залишає за собою право редагувати зміст запису або видаляти без попередження у разі, якщо у дописах авторів будуть заклики до насильства, образи інших людей, непристойні натяки, матеріали, які проповідують расову, національну, релігійну та іншу нетерпимість або містять порнографічний або насильницький зміст, порушують закони України і норми моралі тощо.

Коментарі користувачів, де допущені вище описані порушення будуть видалені. За системне або злісне порушення правил користувачем адміністрація має право блокувати його акаунт.

Викладені думки користувачів на веб-сторінках «КовельPost» можуть не співпадати з позицією адміністрації ресурсу, яка не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної авторами. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації несе користувач, який її оприлюднив.

Профілі користувачів, які неодноразово порушують дані правила - будуть видалені без попередження.

Коментування матеріалів

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації. Це зроблено для того, щоб уникнути інформаційного шуму і спаму.

Автор публікації сам обирає ступінь обмеження для коментування записів. Всі коментарі проходять модерування автором публікації.

Користувач має право скаржитися на коментарі інших користувачів, які стосуються його особи.

Адміністрація «КовельPost» не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами у коментарях. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації у коментарях несе користувач, який її оприлюднив.

Використання матеріалів

При використанні матеріалів, розміщених на веб-сторінках «КовельPost», вимагається наявність обов’язкового відкритого для індексації пошуковими системами гіперпосилання.

Під використанням розуміється копіювання, адаптація, будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, рерайтинг, модифікація, тощо.

Правила публікації оголошень:

Не публікуються оголошення:

- зміст яких не відповідає або порушує норми законодавства України або редакційні норми, а саме з пропозицією окультно-містичних послуг (в т.ч. знахарів, чаклунів, магів, екстрасенсів, ворожок, спіритистів, астрологів, віщунів тощо);

- релігійного, політичного та порнографічного характеру, такі, що містять державну, банківську чи комерційну таємницю, дискредитують фізичних чи юридичних осіб, або такі, що є цілком неприйнятними для друку (з етичних, моральних та змістовних міркувань тощо);

- з пропозицією поштового або банківського переказу грошових сум або інших цінних вкладів в якості передплати, в т.ч. про збір внесків, вкладів, пожертвувань тощо.