Веб-ресурс «КовельPost» надає можливість активним громадянам міста висловлювати свої думки, бачення, враження про будь-які події, заходи, досягнення.

Народна журналістика - особливо цінне джерело інформації, тому ми надаємо право читачам самим створювати статті.

Маєте цікаву новину? Відзняли відео чи фото? Стали свідком надзвичайної події? Хочете розмістити оголошення про захід чи вечірку, або Вам необхідна широка аудиторія для гарної справи? Поділіться інформацією з читачами!

Запрошуємо авторів до написання статей на нашому сайті. Спробуємо наповнити ресурс цікавими матеріалами, які сповідують проукраїнські та водночас демократичні й ліберальні цінності, піднімають важливі суспільні питання, розкривають проблеми та пропонують шляхи їх вирішення, висвітлюють важливі для громади теми та досягнення.

Основні можливості

На веб-ресурсі «КовельPost» Ви можете створювати персональний блог, основною метою якого є надання можливості авторам цікаво і грамотно викладати у вигляді тексту свої бачення, думки, оцінки, висловлювати враження про будь-які події. Крім того, ви маєте можливість продублювати вашу публікацію і рубриці Новин Ковеля.

Користувач має можливість опублікувати інформацію про представлене ним підприємство або організацію: контактну інформацію; інформацію про товари і послуги, що пропонуються та інше.

На сайті створена можливість завантаження та поширення ваших фотографій у фотогалереї міста Ковель.

Загальні правила

Ці правила зобов’язані виконувати користувачі мережі інтернет, які перейшли за адресою Kovelpost.com і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості ресурсу.

Авторами статей та публікацій в каталозі можуть стати лише зареєстровані користувачі, які вказали справжнє ім’я та прізвище у своєму профілі та реальною фотографією (за бажанням), а також із вказаною довідковою інформацією про себе.

Дозволяється перепостити цікаву інформацію з іншого видання, вказуючи джерело з посиланням. У цьому випадку ви або самостійно маєте перевірити наведену інформацію, або користуватися надійними джерелами. Вітаються переклади з англомовних та інших західних чи східних джерел.

Адміністрація залишає за собою право редагувати зміст запису або видаляти без попередження у разі, якщо у дописах авторів будуть заклики до насильства, образи інших людей, непристойні натяки, матеріали, які проповідують расову, національну, релігійну та іншу нетерпимість або містять порнографічний або насильницький зміст, порушують закони України і норми моралі тощо.

Коментарі користувачів, де допущені вище описані порушення будуть видалені. За системне або злісне порушення правил користувачем адміністрація має право блокувати його акаунт.

Викладені думки користувачів на веб-сторінках «КовельPost» можуть не співпадати з позицією адміністрації ресурсу, яка не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної авторами. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації несе користувач, який її оприлюднив.

Профілі користувачів, які неодноразово порушують дані правила - будуть видалені без попередження.

Коментування матеріалів

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації автором публікації. Це зроблено для того, щоб уникнути інформаційного шуму і спаму.

Користувач має право скаржитися на коментарі інших користувачів, які стосуються його особи.

Адміністрація «КовельPost» не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами у коментарях. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації у коментарях несе користувач, який її оприлюднив.

Правила розміщення інформації у каталозі:

Адміністрація не здійснює обов’язкової перевірки розміщуваної Користувачем інформації на предмет її відповідності чинному законодавству України. Адміністрація сайту не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли в зв’язку з цим.

Адміністрація не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на веб ресурсі KovelPost.com, включаючи їх відтворення і поширення, здійснені як в рамках інтернет ресурсу, так і іншими можливими способами.

Користувач несе відповідальність за зміст інформації, а також за її достовірність.

Правила завантаження зображень у фотогалереї

Всі фото проходять процедуру модерації. Ось кілька причин, через які ваше завантаження може бути не погоджене для оприлюднення:

  • Проблема з авторським правом (ви завантажили фотографії, на які ви не володієте авторським правом або вам не дозволили їх використання).
  • Недостатній дозвіл (зображені люди або власники зображеного майна не дали вам дозволу на публікацію фотографій або відео).
  • Дублікати (ви завантажуєте копії вже завантажених фотографій у фотогалереї).
  • Графічне насильство, кров, образливий зміст.
  • Низька роздільна здатність, неякісне зображення.
  • Використання тексту на зображеннях рекламного типу.

Використання матеріалів

При використанні матеріалів, розміщених на веб-сторінках «КовельPost», вимагається наявність обов’язкового відкритого для індексації пошуковими системами гіперпосилання.

Під використанням розуміється копіювання, адаптація, будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, рерайтинг, модифікація, тощо.