Вебпортал «КовельPost» надає можливість активним громадянам міста висловлювати свої думки, бачення, враження про будь-які події, заходи, досягнення.

Народна журналістика - особливо цінне джерело інформації, тому ми надаємо право читачам самим створювати статті.

Маєте цікаву новину? Відзняли відео чи фото? Стали свідком надзвичайної події? Хочете розмістити оголошення про захід чи вечірку, або Вам необхідна широка аудиторія для гарної справи? Поділіться інформацією з читачами!

Запрошуємо авторів до написання статей на нашому вебресурсі. Спробуємо наповнити його цікавими матеріалами, які сповідують проукраїнські та водночас демократичні й ліберальні цінності, піднімають важливі суспільні питання, розкривають проблеми та пропонують шляхи їх вирішення, висвітлюють важливі для громади теми та досягнення.

Основні можливості

На вебресурсі «КовельPost» Ви можете створювати персональний блог, основною метою якого є надання можливості авторам цікаво і грамотно викладати у вигляді тексту свої бачення, думки, оцінки, висловлювати враження про будь-які події. Крім того, ви маєте можливість продублювати вашу публікацію і рубриці Новин Ковеля.

Користувач має можливість опублікувати інформацію про представлене ним підприємство або організацію: контактну інформацію; інформацію про товари і послуги, що пропонуються та інше.

На сайті створена можливість завантаження та поширення ваших фотографій у фотогалереї.

У розділі «Запитання - відповіді» ви можете знайти безліч відповідей на будь-які запитання, або задати їх у разі, якщо відповіді на ваше запитання не знайдете. Вивчаючи наші матеріали, ви можете цікаво провести час, одночасно підвищуючи свої знання в абсолютно різних областях.

Загальні правила

Предметом регулювання цих Правил є відносини між вебпорталом «КовельPost» (далі Вебпортал) і користувачами мережі інтернет, які перейшли за адресою Kovelpost.com і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості ресурсу (далі Користувач).

Авторами статей та публікацій можуть стати лише зареєстровані Користувачі, які вказали справжнє ім’я та прізвище у своєму профілі та реальною фотографією (за бажанням), а також із вказаною довідковою інформацією про себе.

Дозволяється перепостити цікаву інформацію з іншого видання, вказуючи джерело з посиланням. У цьому випадку Користувач або самостійно має перевірити наведену інформацію, або користуватися надійними джерелами. Вітаються переклади з англомовних та інших західних чи східних джерел.

Адміністрація залишає за собою право редагувати зміст запису або видаляти без попередження у разі, якщо у дописах авторів будуть заклики до насильства, образи інших людей, непристойні натяки, матеріали, які проповідують расову, національну, релігійну та іншу нетерпимість або містять порнографічний або насильницький зміст, порушують закони України і норми моралі тощо.

Коментарі користувачів, де допущені вище описані порушення будуть видалені. За системне або злісне порушення правил Користувачем Адміністрація має право блокувати його акаунт.

Викладені думки Користувачів на Вебпорталі можуть не співпадати з позицією Адміністрації ресурсу, яка не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної авторами. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації несе Користувач, який її оприлюднив.

Профілі Користувачів, які неодноразово порушують дані правила - будуть видалені без попередження.

Коментування матеріалів

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації автором публікації. Це зроблено для того, щоб уникнути інформаційного шуму і спаму.

Користувач має право скаржитися на коментарі інших користувачів, які стосуються його особи.

Адміністрація Вебпорталу не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами у коментарях. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації у коментарях несе Користувач, який її оприлюднив.

Правила розміщення інформації

Адміністрація не здійснює обов’язкової перевірки розміщуваної Користувачем інформації на предмет її відповідності чинному законодавству України. Адміністрація Вебпорталу не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення які були допущені при розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли у зв’язку з цим.

Адміністрація не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на Вебпорталі, включаючи їх відтворення і поширення, здійснені як в рамках інтернет ресурсу, так і іншими можливими способами.

Користувач несе повну відповідальність за зміст опублікованої інформації, зокрема, дані, текст, програми, музику, звуки, фотографії, графіку, відео, повідомлення та інші матеріали (далі Матеріали), публічно опубліковані на Вебпорталі. Це означає, що Користувач, повністю відповідає за всі Матеріали, які він завантажує, відправляє, одержує, передає або будь-яким іншим способом робить доступними на Вебпорталі. Вебпортал не контролює Матеріали, отже, не гарантує точність, повноту або якість цих Матеріалів.

Користувач не може завантажувати, передавати або публікувати Матеріали, якщо на їх розміщення немає прав або дозволу відповідного правовласника. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов’язаних з розміщенням Користувачем Матеріалів, Користувач самостійно і своїм коштом врегулює вказані претензії.

Використання матеріалів

При використанні матеріалів, розміщених на сторінках Вебпорталу, вимагається наявність обов’язкового відкритого для індексації пошуковими системами гіперпосилання.

Під використанням розуміється копіювання, адаптація, будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, рерайтинг, модифікація тощо.