Незрячий масажист з Ковеля має незвичайні здібності: дотиком рук відчуває хвороби та визначає рівень цукру і холестерину

У Ковелі живе незвичайний чоловік. Роман Онофрійчук, втративши зір, став лікувати людей. Дотиком рук відчуває хворі місця і навіть рівень цукру та холестерину! Пояснити свої здібності не може, вважає, що це дар Божий. Про незвичайного лікаря розповіла журналіст видання Вісник+К Галина Оліферчук.

Роман з народження мав слабкий зір, тому і навчався у спеціальній школі у Клевані, що на Рівненщині. А в 11 років після операції на сітківці ока настала сліпота. Та хлопець не впав у відчай, вчився жити у цілковитій темряві. Закінчив школу для незрячих у Львові, став читати по шрифту Брайля. Навіть закінчив музичну школу і грає на багатьох музичних інструментах! Особливо йому до вподоби гітара. Вміє працювати на комп’ютері, знає англійську та французьку мови.

У 1999 році Роман Онофрійчук вступив у Львівський медуніверситет на спеціальність масажист-реабілітолог лікувальної справи. Здібності хлопця помітила одна з викладачок, бачила, що у нього є особливий дар. Роман та ще один студент найкраще вправляли вивихи, знімали біль у спині, защемлення нерва.

Я не раз сердився на викладачку, що муштрує мене по чотири години, – сміється чоловік. – А тепер дуже вдячний їй, бо завдяки Божому дару та її наполегливості навчився допомагати людям.

Після закінчення університету Роман став працювати масажистом. Зізнається, що у нього лікував спину відомий артист, але просив не розголошувати прізвища. Солідні чиновники пропонують велике майбутнє, та Роман не хоче: мовляв, і тут треба людей лікувати.

Під час навчання він познайомився з однокурсницею Мар’яною, яка теж має слабкий зір. Через два роки зустрічей та побачень одружилися.

Хоч і не бачив Мар’яну, але відчув її красу серцем та душею, – усміхається чоловік. – Вона тиха і скромна. Я зрозумів, що то моя доля.

Пара разом уже чотирнадцять років. Тішаться десятирічною донькою Даринкою. Усією родиною, з батьками, які допомагають у житті, разом читають Біблію по шрифту Брайля. Онофрійчуки не нарікають на долю, а навпаки – вдячні Богу, що Він керує їхнім життям і допомагає лікувати людей.


Галина ОЛІФЕРЧУК, Волинська область


#ГалинаОліферчук

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Коментарі

Володимир
Знаю цього чоловіка з 7 років;)
Радий, що доля посміхається йому, що має сім’ю і допомагає людям. При нагоді запишусь на сеанс масажів.
світлана
як можна до нього записатися на прийом?
Альона
Якщо пишите таку статтю,то хоч якісь координати лишайте,деяким людям це дуже потрібно.Дякую
Якщо автор статті не вказала координати масажиста (адресу чи телефон, оскільки він працює вдома), вочевидь його згоди на це не було. Мабуть, так.
Ковельчанка
Не тратьте дорогоцінний час і кошти.Якщо на першому прийомі заставите "масажиста і діагноста" щось робити ,Вам репост,а то прослухаєте теревені,пісні,заплатите за це гроші і ....Шукайте дійсно спеціаліста

Читайте також