Всім привіт! Радий повідомити про початок реєстрації учасників турніру Dota2Kovel Summer Cup.

Турнір відбудеться 1 червня 2015 року і проводитиметься за адресою: вулиця Незалежності, 73, Будинок рад, сесійний зал.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей, тому основною метою даного турніру є збір коштів для діток. Сума коштів та подальше їхнє використання буде оприлюднено.

Пригадаємо кіберспортивний турнір Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ, який відбувся 15 листопада 2014 року. Цей турнір також був присвячений благодійності і нам вдалося зібрати невеличку суму коштів (1000 грн) для бійця добровольчого батальйону "Айдар", випускника коледжу - Кравчука Олега. І на мою думку ми всі довели, що здатні спільно та дружньо досягати поставлених цілей.

Я вдячний всім студентам, які підтримали даний захід, допомогли в організації, безкорисливо старалися для виконання спільного завдання, принесли свої комп'ютери, створили дуже енергійну та емоційну атмосферу змагань. І я не помиляюся, коли наголошую, що наша молодь — найкраща. І наша сила в єдності, яку потрібно загартовувати різними заходами, спрямованими на покращення загальної картини нашого прекрасного міста.

Турнір Dota2Kovel Summer Cup по функціоналу майже аналогічний минулому турніру. Змагання будуть проходити за олімпійською системою з 8 команд. Для одноденного турніру це найкращий варіант. Переможці будуть нагороджені подарунками від спонсора турніру Юрія Клімука - директора магазину комп'ютерної техніки "Компас". Як і минулого разу, Юрій без вагань погодився допомогти нам у проведенні турніру, за що йому величезна вдячність. Дуже поважаю його за енергійність, альтруїзм та величезну активність. Також між глядачами будуть проведені конкурси, переможці яких отримають Подарункові Сертифікати на безкоштовні заняття у Фітнес клубі «BODYMASTER». Турнір проводитиметься в перший день літа, а літо - найбільш сприятливий період для зміцнення здоров'я, в чому допоможуть заняття у фітнес центрі. Сім'я ресторанів Classic нагородить сертифікатами, які містять: клубну карту 5%, годину гри в боулінг та піцу Classic! А також переможці отримають цінні подарунки від ковельської міської організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Турнір Dota2Kovel Summer Cup створений виключно на благодійній основі і кожний може допомогти в його проведенні. Для цього необхідно прийти і внести благодійний внесок в підтримку діток. Якщо є інші пропозиція щодо турніру - будемо дуже раді вислухати.

Можливі зміни в правилах, якщо вони будуть оптимізувати проведення турніру. Всі побажання пишіть в коментарях і ми неодмінно приймемо рішення.