Понад вісім місяців команда ГО "Велика Ідея" працювала над розробкою програми для міжнародних молодіжних обмінів. Мали якісну співпрацю із некомерційними організаціями Польщі і Литви. Розробили чотири освітні програми для п’ятиденних молодіжних обмінів, що відбудуться вже у 2023 році.
Молодіжний обмін 2023
Програми розроблені для організації та проведення молодіжних обмінів, учасниками яких буде молодь різних вікових груп (14-35 років) з України, Польщі, Литви, Латвії та Грузії.
Молодіжний обмін 2023
Основне завдання кожної програми, окрім навчання за визначеною темою, є також розвиток навичок учасників в спілкуванні та роботі в команді, сприяти цінностям солідарності та відповідальності перед громадою, розвивати навички дискусії та співпраці, сприяти громадській відповідальності, та інше..
Молодіжний обмін 2023
«Важливим для нашої команди, як для авторів даної програми, було розробити інтерактивні, практичні завдання для учасників тренінгів за кожною темою, підготувати форми зворотного зв’язку для кожного, запропонувати цікаві дозвіллєві програми. Кожна програма адаптована для проведення в офлайн й онлайн форматах.» - ділиться керівниця ГО «Велика ідея» Людмила Зубарєва.
Молодіжний обмін 2023
Над програмою працювали від Української сторони - голова ГО "Велика Ідея" Людмила Зубарєва, партнерка організації Інна Поліщук.

Організатор проєкту Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw