Як завжди, в день народження, від багатьох привітань створюється дуже гарний настрій) Вирішив написати трішки про минулий рік і лише про приємне!)

Мабуть, найголовніша подія 26-го року мого життя - це викладання у ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ.

З самого початку мене попереджали, що моя 469 група дуже неконтрольована і складна. Але, як підтвердилося, це зовсім не так! Моя 469, а я сміло висловлююся "Моя", бо всі студенти — мої друзі, - виявилася першою і найкращою. Я дуже зблизився з ними, багато разом відпочивали, дні народження, страйкбол, поїздка в Карпати та інші свята. Ми дружньо організували кіберспортивний турнір в минулому році. Деякі студенти продемонстрували безстрашність та силу, завоювавши мою величезну повагу. Ми разом пройшли гарний шлях і, сподіваюся, ще все попереду. Це Успіх!

Разом з друзями, майже кожен день ходимо на турніки та пропагандуємо здоровий спосіб життя. Це Здоров'я!

Минулий рік я провів разом зі своїми друзями, рідними та близькими людьми. Разом з ними святкували свята та події. А коли по життю з тобою рідні люди - це Щастя!

Я сердечно вдячний, хто пам'ятає про мою скромну особу, хто від щирого серця привітав мене! Я люблю Ковель, рідних, друзів, і тому найкраще для мене, щоб Ви всі були здорові, щасливі та успішно крокували життям! Адже саме Ви надаєте натхнення працювати та розвиватися, саме Ви і є моє життя! Бажаю, щоб всі ці приємні слова та побажання здійснилися і у Вас!