Аннет Артані: учасниця Євробачення та авторка книги "Spaghetti Lenni" розчулила серця молодих ковельчан під час онлайн-читання своєї книги.
Онлайн-читання від Аннет Артані: учасниця Євробачення та авторка книги
У школі англійської "Євроф'юче" відбулося неперевершене онлайн-читання книги "Spaghetti Lenni" від самої авторки Аннет Артані. Книга розповідає історію дочки шеф-кухаря з Італії, яка рятує кошеня та годує його доступною їжею - пастою. Кошеня перетворюється на велику, повненьку кішку, яка обожнює пасту та привертає увагу дітей у сусідстві своєю вагою. Вона не розуміє, чому з неї насміхаються, але любить себе такою, якою є, адже пам'ятає, як це голодувати, і вдячна за спагеті на своєму столі.

Захід відвідали близько 35 дітей молодшої школи, які уважно слухали читання, а також мали можливість поспілкуватися з авторкою та її сином у прямому ефірі.

Особливо всім запам'яталася 5-річна Танюша Мельник, яка розчулила Аннет своєю дитячою відкритістю та англійською мовою. Адже дошкільниця не побоялася сама поставити питання англійською мовою, та ще й миттєво відповіла на питання Аннет.
Онлайн-читання від Аннет Артані: учасниця Євробачення та авторка книги Онлайн-читання від Аннет Артані: учасниця Євробачення та авторка книги Онлайн-читання від Аннет Артані: учасниця Євробачення та авторка книги
Аннет була так вражена маленькою Танюшею, що пообіцяла написати наступну дитячу історію про Україну, а головною героїнею зробити 5-річну дівчинку з Ковеля, на ім'я Танюша. Школа "Євроф'юче" уже запросила Аннет відвідати Ковель та презентувати наступну книгу про Танюшу саме тут.

Ця подія зміцнила дружні стосунки між авторкою та школою та стала чудовим прикладом того, як книги та культурний обмін можуть надихати та мотивувати дітей та молодь до навчання, розвитку та самопізнання. Сподіваємося, що такі заходи стануть гарною традицією та продовжать надихати учнів "Євроф'юче" на пізнання нових історій, мов та культур.