Про найбільш вживані слова в англійських книгах можна дізнатися із величезної кількості статей в інтернеті, однак, я вирішила провести власні дослідження.

Відразу зауважу, що мені допоміг мій друг програміст, який дуже легко та швидко виконав всі підрахунки обчисленнями на комп’ютері. Для цього ми об’єднали понад 300 книг в електронному вигляді різних жанрів у єдину базу даних (понад 30 мільйонів слів), розділили слова без повторень (понад 100 тисяч) та створили таблицю, де відображаються найбільш вживані слова та їх відсоткове співвідношення до загальної кількості.

В результаті у рейтинг 100 найбільш вживаніших слів увійшли:
the, and, to, of, a, he, in, was, i, that, his, it, had, you, her, as, with, she, for, but, not, at, they, on, him, be, said, from, have, were, is, we, all, this, one, them, there, would, t, me, my, by, no, if, so, out, what, their, could, up, then, been, when, an, into, or, who, will, more, back, which, do, now, are, man, did, your, down, about, time, like, before, than, over, only, some, can, know, see, two, eyes, upon, even, other, again, way, us, well, came, through, here, too, where, just, how, any, long.
Вивчити всі ці слова та записати їх в особистий словник можна на сайті Онлайн зошит-словник з англійської мови. Я користуюся і всім рекомендую, оскільки дуже зручно.
Найбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгахНайбільш вживані англійські слова у книгах