Мережевий маршрутизатор

Маршрутизатори (router) являють собою мережеві пристрої об'єднання мереж, основне завдання яких полягає у пересиланні пакетів між мережами на основі логічних адрес третього рівня моделі OSI. Маршрутизатори працюють на мережному рівні і взаємодіють з логічними адресами. У своїй пам'яті вони зберігають таблицю логічних адрес, відповідно до якої вони призначають найкоротший шлях прямування (маршрут) пакета даних.

Працюючи на мережевому рівні, маршрутизатори не звертають ніякої уваги на фізичний і канальний рівні. Завдяки цьому, через маршрутизатор можуть підключатися стеки протоколів з різними фізичними та канальними рівнями. Це означає, що маршрутизатор може здійснювати перехід між різнорідними мережами. Наприклад, через нього можуть взаємодіяти один з одним мережі, засновані на використанні телефонної мережі, коаксіального кабелю, оптичного кабелю і т.д. Маршрутизатори здатні з'єднувати між собою мережі з різними технологіями другого рівня, такими, як Ethernet, Token Ring і FDDI. Таким чином, маршрутизатори використовуються для підключення локальних мереж до глобальних незалежно від пристрою цих мереж і стали основною магістраллю глобальної мережі Internet використовуючи протокол IP.

Основним завданням маршрутизаторів є інспектування вхідних пакетів, вибір для них найкращого шляху по мережі і їх комутація на відповідний вихідний порт. Тому саме маршрутизатори є головними пристроями, що регулюють переміщення по мережі потоків даних.

Передача даних відбувається наступним чином. Разом з пересилаючими даними повідомлення в пакеті містяться IP-адреси джерела і призначення. Маршрутизатор зчитує мережеву частину IP-адреси призначення і з її допомогою визначає, по якій з підключених мереж найкраще переслати повідомлення адресату. Якщо мережева частина IP-адрес джерела і призначення не збігається, для пересилання повідомлення необхідно використовувати маршрутизатор.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: