Всі записи

SEO-копірайтинг

SEO-копірайтинг
Ви дізнаєтеся про SEO-копірайтинг, знайдете покрокові інструкції, практичні приклади і рекомендації, які дозволять створити оптимізований під пошукові системи текст, забезпечивши стабільний приплив клієнтів на сайт.

Перше знайомство з Linux

Перше знайомство з Linux
Навколо Linux існує багато міфів. І перший з них звучить приблизно так: «Linux - це неймовірно складно». Нічого подібного.

HTML5 семантичні елементи

До появи стандарту HTML5 вся розмітка сторінок здійснювалася в основному за рахунок елементів <div>, яким привласнювали класи (class) або ідентифікатори (id) для структурування і наочності розмітки. Стандарт HTML5 надав нові елементи для структурування, угруповання та розмітки контенту.

Що таке комерційний сайт?

Дуже часто люди стикаються з терміном комерційний сайт. Сьогодні існує чимало способів комерційного підходу до Інтернету. У мережі Інтернет можна рекламувати стандартні послуги, або продавати товари. Комерційні сайти являють собою сайти, основним завданням яких є отримання прибутку.

Правильне використання випадаючих списків

Форми складаються з самих різних елементів інтерфейсу. Якщо ви не знаєте, як правильно з ними поводитися, ви можете сильно ускладнити заповнення форм. Найчастіше помиляються, застосовуючи випадаючі списки.

Топологія кільце

Топологія кільце
Топологія кільце характеризується з'єднанням усіх вузлів каналами зв'язку в нерозривне кільце, по якому передається інформація. З'єднання здійснюється підключенням виходу однієї робочої станції зі входом іншої робочої станції.