Всі записи

SEO-копірайтинг

SEO-копірайтинг
Ви дізнаєтеся про SEO-копірайтинг, знайдете покрокові інструкції, практичні приклади і рекомендації, які дозволять створити оптимізований під пошукові системи текст, забезпечивши стабільний приплив клієнтів на сайт.

Перше знайомство з Linux

Перше знайомство з Linux
Навколо Linux існує багато міфів. І перший з них звучить приблизно так: «Linux - це неймовірно складно». Нічого подібного.

HTML5 семантичні елементи

До появи стандарту HTML5 вся розмітка сторінок здійснювалася в основному за рахунок елементів <div>, яким привласнювали класи (class) або ідентифікатори (id) для структурування і наочності розмітки. Стандарт HTML5 надав нові елементи для структурування, угруповання та розмітки контенту.

Що таке комерційний сайт?

Дуже часто люди стикаються з терміном комерційний сайт. Сьогодні існує чимало способів комерційного підходу до Інтернету. У мережі Інтернет можна рекламувати стандартні послуги, або продавати товари. Комерційні сайти являють собою сайти, основним завданням яких є отримання прибутку.

Правильне використання випадаючих списків

Форми складаються з самих різних елементів інтерфейсу. Якщо ви не знаєте, як правильно з ними поводитися, ви можете сильно ускладнити заповнення форм. Найчастіше помиляються, застосовуючи випадаючі списки.

Перекидання контактів з Samsung s5611 на Nokia 225

Перекидання контактів з Samsung s5611 на Nokia 225
Декілька разів зверталися з проханням перекинути контакти зі старого телефону на новий. Існує багато варіантів вирішення даного завдання.

Динамічне додавання полів форми на Jquery

Динамічне додавання полів форми на Jquery
Інколи доволі зручним рішенням додавання додаткових полів для вводу тексту є використання динамічних ефектів за допомогою бібліотеки jQuery.

Топологія кільце

Топологія кільце
Топологія кільце характеризується з'єднанням усіх вузлів каналами зв'язку в нерозривне кільце, по якому передається інформація. З'єднання здійснюється підключенням виходу однієї робочої станції зі входом іншої робочої станції.