Я люблю суші, а ти? Користь "сусі")

Суші - це їжа, яка стала дуже популярною останнім часом, її асоціюють з довголіттям і престижем. Суші справді цінна їжа, тому що містять корисні вітаміни, мікроелементи та інші корисні речовини, це з урахуванням того, що для приготування використовувалася найкраща риба, добірний рис і якісні морські водоролі. Крім основних інгредієнтів суші містять і інші корисні речовини з інших інгредієнтів, таких як сухофрукти, овочі, спеції, соєвий соус і т.д.

Для того, щоб бути здоровими необхідно вміти правильно харчуватися, а для цього потрібно знати якомога більше про їжу, яку ми споживаємо. Цікаві факти про суші допоможуть зрозуміти наскільки це блюдо особливе і корисне. Хочете знати, чим харчуєтеся? Тоді вникайте в склад і властивості їжі, яку ви споживаєте.
Батьківщина суші не Японія, а Китай. Саме в Китаї в VII столітті обробляли рибу, солили і тримали під пресом, потім доводили до бродіння. Суші такого приготування мають різкий запах і складно визначити з якої риби вони приготовлені.

— Рецепт сучасних суші з’явився в XIX столітті (приблизно 1820 рік). Кухар Yohei Hanaya винайшов суші. Саме тоді для приготування суші стали використовувати свіжу рибу, а не рибу, яка перебуває в стадії гниття.

— Японці ставляться з повагою до суші, так як в перекладі це слово позначає довголіття і стиль поведінки.

Початкова назва страви «сусі», а не суші.

— Найпопулярніша риба для приготування суші — тунець.

— Справжні поціновувачі суші (жителі Японії) їдять суші тільки на території Японії і тільки в регіонах наближені до моря, так як якісні суші робляться тільки зі свіжої риби.

— У Японії прийнято вважати, що суші можуть готувати тільки чоловіки. Пов’язано це з температурою тіла жінок, яка вище, ніж у чоловіка. Такий параметр як температура може вплинути на смак страви.

— Для того, щоб покуштувати різні види суш і зрозуміти їх смак, можна з’їсти трохи імбиру, що повністю переб’є смак і дозволить насолодитися смаком чергової порції суші.

— Майстри суші це фахівці, які навчаються протягом 5 років, 2 роки навчання стосується приготування рису, а 3 роки — приготування риби.

— До XVII століття термін суші позначав метод зберігання риби і тільки пізніше це слово стали пов’язувати з стравами, де головний інгредієнт риба.

— Існує вид суші, який робиться з комах, блюдо багатьом не припало до смаку, але все ж воно існує.


— 80% блакитного тунця потрапляє в суші-ресторани, де з нього готують суші.

— Раніше блакитний тунець (з якого зараз готують суші) вважався відходом і їм харчувалися тільки найбідніші люди.

— Прийнято вважати, що суші допомагають боротися з депресією (завдяки зовнішньому вигляду і властивостям).

Найдовший рол у світі був приготований в Японії в 1977 році, його довжина трохи більше 1 км, а приготували його близько 600 чоловік.

— Існують спеціальні автомати для приготування суші. Вони розташовані на території Японії, а ідея створення належить Мінору Ікісіма.

— Найпопулярніші суші це суші «Каліфорнія». Саме таким сушам віддають перевагу більшість людей, невідомо з якої причини, ніяких незвичайних інгредієнтів такі суші не містять.

— Найдорожчі суші в світі це «Танцюючий окунь», виготовляються суші з живої риби, яку обробляють окропом. Такі суші можна поїсти тільки в Японії, це рухливі суші, так як риба жива.

— Автомати для приготування суші заправляються рисом, водоростями і начинкою, їх дуже зручно застосовувати в тих країнах, де суші популярні і споживаються у великій кількості. Суші отримані в таких автоматах однакові за формою і за смаком.

— Макі-суші (начинка і рис загортається в водорості норі) популярні в Японії, а на заході віддають перевагу сушам, де водорості всередині ролу.

— Суші допомагають зняти депресію і за даними властивостям його рівняють до шоколаду, бананів і т.д .

— У США готують відразу великі (подвійні) порції суш.

— Для збереження свіжості риби на заході її солять або маринують в оцті.

— Японці вважають, що мистецтво приготування суші реально засвоїти лише за 10 років, але у зв’язку з браком майстрів суші вони приступають до роботи вже через 2-3 роки навчання. Прийнято вважати, що за 5 років все ж можна стати суші майстром.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: