А скільки часу спите Ви?

Для когось сон – це стиль життя: поїсти і поспати, на жаль. Сон є однією з необхідною життєвою потребою перш за все. Ми спимо для того, щоб відновився наш організм: у когось після виснажливих тренувань, у когось після бурної вечірки, в інших – після важкого робочого дня. Це, безумовно, залежить від стилю життя. Проте часом буває так, що людина поєднує це все і тому тривалість її сну змінюється щодня. Але важливо, щоб сон тривав щоночі однаково, від цього й буде користь, саме в регулярності.


Після довгих досліджень і суперечок між вченими стало очевидним, що найздоровішими можна вважати людей, які сплять як правило 6,5-7,5 годин. У цих людей найнижчий рівень серцево-судинних захворювань та смертності. Навпаки у тих же, хто спить менше 4,5 годин на добу, тривалість життя скорочується приблизно в 1,6 рази. Але, вчені в результаті своїх досліджень з’ясували цікавий факт, що ще більш небезпечно спати регулярно більше 9,5 годин — такий тривалий сон скорочує життя в 1,7-1,9 рази.


Закономірність вчені виявили, але пояснити, чому все відбувається саме так, вони поки не наважуються. Якщо відносно занадто короткого сну все більш-менш зрозуміло — від недостатнього відпочинку організм швидше старіє, то ось причини досить високої смертності серед любителів поспати залишаються поки загадкою. Цілком можливо, що занадто багато сплять ті, у кого зі здоров’ям не все гаразд і тривалий сон не причина, а наслідок. При цьому медики уточнюють, що на сьогоднішній день універсальної рекомендації по тривалості сну вони дати не можуть. Мова йде лише про час сну, необхідний для більшості людей. Для кожної людини є своя оптимальна тривалість сну, яка залежить від способу життя, роду занять, стану здоров’я та клімату країни, в якій він живе.

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: