OUR-CMS - безкоштовна система управління сайтом на файлах, яка повністю задовільняє вимогам щодо створення надійних, оптимізованих та легких по налаштуванню та управлінні веб ресурсів.

У даній статті коротко описано основні можливості по створенні статичних сторінок та записів блогу, завантаження посилань, архівів та зображень. За більш детальною інформацією перейдіть за посиланням OUR-CMS.

В даній статті описані основні функції керування системою управління сайтом OUR-CMS. Сподіваюся, ви знайдете всі відповіді на ваші запитання. Якщо ні - сміло пишіть у коментарях.

Авторизація адміністратора

Для виконання операцій над вмістом сайту необхідно авторизуватись в панелі адміністратора. Для цього допишіть в рядку браузера, після доменного імені, приставку "login":
http://(Ваш сайт)/login

У вікні авторизації необхідно ввести Логін та Пароль. За замовчуванням логін - admin, пароль - admin.

Статичні сторінки

Статична інформація, як правило, рідко змінюється і редагується. Наприклад, стаття про компанію, контактна інформація, рекламний текст тощо. Для створення статичної сторінки необхідно натиснути "Додати сторінку" на вкладці "Сторінки".

Далі необхідно заповнити заголовок, повний зміст, опис та ключові слова. Для статичної сторінки в полі "Тип сторінки" вибираємо "Статична".

Редагування сторінок сайту здійснюється на вкладці "Сторінки". Для того, щоб відредагувати потрібну сторінку, необхідно натиснути на піктограму "Редагувати сторінку":

Для видалення сторінок сайту необхідно поставити галочки навпроти відповідних сторінок і натиснути "Видалити":

Управління блогами

Блог являє собою тематичні і систематично добавлені записи. Блог створюється зміною типу сторінки на "Блог":

Для редагування записів блогу необхідно натиснути на значок "Редагувати блог":

Для створення запису у блозі необхідно на сторінці редагування блогу натиснути "Додати нове повідомлення", та заповнити заголовок, короткий опис, детальний вміст, опис і ключові слова.

Для редагування запису блогу натисніть на значок "Редагувати" навпроти відповідного запису блогу:

Для видалення записів блогу необхідно поставити галочки навпроти відповідних записів і натиснути "Видалити помічені записи":

Управління посиланнями

Однією з найважливіших можливостей веб-ресурсів і роботи глобальної мережі Інтернет є використання посилань, які створюють механізм поширення необхідної інформації та взаємодії всіх ресурсів в мережі.

На веб ресурсі посилання можуть вказувати на інші сторінки або документи (архів, зображення, відео). Операції над посиланнями відбуваються за допомогою меню "Вставити/редагувати посилання":

У вікні редагування доступне поле "URL" для написання посилання на ресурс. В полі "Тип" можна вибрати URL або якір на дану сторінку, за допомогою якого можна створити посилання на інформацію в рамках однієї сторінки:

Для редагування посилань необхідно вказати на нього, викликати контекстне меню за допомогою правої кнопки миші та натиснути "Редагувати посилання". Також можна скористатися функцією панелі візуального редактора "Вставити/редагувати посилання". Видалення виконується за допомогою контекстного меню або функцією "Видалити посилання".

Робота із зображеннями

Щоб вставити зображення у вміст сторінки необхідно натиснути на піктограму "Вставити/редагувати зображення":

Для вставки зображення, розміщеного на іншому сервері, необхідно вставити збережене посилання в поле "URL":

В полі "Альтернативний текст" записується короткий опис зображення. Також маєте можливість візуально змінити ширину і висоту зображення, бордюр, горизонтальний і вертикальний відступ та вирівнювання зображення щодо тексту.

Для завантаження зображення необхідно натиснути "Подивитися на сервері":

Перед вами відкриється файловий менеджер з деревом каталогів, в якому можна завантажувати, вказавши максимальну ширину або висоту, видаляти та вибирати необхідні зображення.

Завантаження архівів

Прайс листи, документи, або будь-яка інша інформація, яку неможливо безпосередньо відобразити на сторінці, можливо розмістити у вигляді посилання на архів з даними документами. Для завантаження архівів потрібно натиснути на значок "Менеджер архівів":

У вікні менеджера архівів доступне поле для посилання на відповідний архів. Для відображення посилання, необхідно спочатку натиснути "Подивитися на сервері". У файловому менеджері доступні функції завантаження ZIP і RAR архівів, видалення та створення зручної структури каталогів. Для вибору архіву необхідно вибрати його та скопіювати шлях до документу, який необхідно вставити за допомогою функції "Вставити/редагувати посилання".