1 червня - фінал Dota2Kovel Summer Cup

Запрошуємо всіх взяти участь у благодійному турнірі "Dota2Kovel Summer Cup", який проводиться за організаційної підтримки Служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради спільно з Ковельським промислово-економічним коледжем Луцького НТУ.

В битві за головний приз зійдуться 8 кращих ковельських команд. На вас чекають розіграш призів від спонсорів, гарний настрій і багато позитивних емоцій.

Турнір відбудеться 1 червня 2015 року за адресою: вулиця Незалежності, 73, Будинок рад, сесійний зал. Початок 9.00.

У фіналі прийматимуть участь наступні команди: Champs, non-existent, EazyDone, Five 5, TheSpitfires, DT.gaming, Coco Jambo, fast loss.

Система проведення турніру BO1 (Best of one).

Всі учасники турніру, які внесли благодійний внесок, отримають картку учасника, яка дає змогу приймати участь у розіграші Подарункових Сертифікатів на безкоштовні заняття у Фітнес клубі «BODYMASTER», сертифікатів від Сім'ї ресторанів Classic, які містять: клубну карту 5%, годину гри в боулінг та піцу Classic, флеш-накопичувачі USB 8 GB від ковельської міської організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Абсолютні переможці турніру отримають флеш-накопичувачі USB Kingston Data Traveler Tank 16 GB та вище описаний сертифікат від Classic.

Приходьте та запрошуйте своїх друзів! Зробимо спільну справу разом!
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.