Запрошуємо всіх взяти участь у благодійному турнірі "Dota2Kovel Summer Cup", який проводиться за організаційної підтримки Служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради спільно з Ковельським промислово-економічним коледжем Луцького НТУ.

В битві за головний приз зійдуться 8 кращих ковельських команд. На вас чекають розіграш призів від спонсорів, гарний настрій і багато позитивних емоцій.

Турнір відбудеться 1 червня 2015 року за адресою: вулиця Незалежності, 73, Будинок рад, сесійний зал. Початок 9.00.

У фіналі прийматимуть участь наступні команди: Champs, non-existent, EazyDone, Five 5, TheSpitfires, DT.gaming, Coco Jambo, fast loss.

Система проведення турніру BO1 (Best of one).

Всі учасники турніру, які внесли благодійний внесок, отримають картку учасника, яка дає змогу приймати участь у розіграші Подарункових Сертифікатів на безкоштовні заняття у Фітнес клубі «BODYMASTER», сертифікатів від Сім'ї ресторанів Classic, які містять: клубну карту 5%, годину гри в боулінг та піцу Classic, флеш-накопичувачі USB 8 GB від ковельської міської організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Абсолютні переможці турніру отримають флеш-накопичувачі USB Kingston Data Traveler Tank 16 GB та вище описаний сертифікат від Classic.

Приходьте та запрошуйте своїх друзів! Зробимо спільну справу разом!