Будь ефектним з новими людьми!

Зустрічають нас по одягу…

Як відомо, перша хвилина спілкування є тією самою вирішальною хвилиною під час нового знайомства і від того, як себе поводять в цю хвилину співрозмовники, залежить подальше спілкування.

Навіть і мовчання дасть зрозуміти, яким ви насправді є: Вас видадуть міміка та жести. Є кілька доречних порад про поведінку на початку знайомства, щоб враження про Вас було лише позитивним.
Рухи повинні бути абсолютно впевненими. Рухайтеся помірним кроком, тримайте рівну поставу. Намагайтеся не дріботати під час ходьби, а так само не варто занадто широко крокувати.

При зустрічі з новими людьми намагайтеся тримати дистанцію 1-1,5 метра, під час спілкування. При продовженні знайомства дистанцію можна скоротити до 1 метра. Якщо у вашій бесіді беруть участь двоє чоловік, то до другого співрозмовнику поверніться під кутом в 90 градусів.
Під час бесіди, завжди концентруйте свій погляд на очах і губах співрозмовника. Це покаже вашу відкритість і зацікавленість. Ні в якому разі, не варто, співрозмовника оцінююче роздивлятися, а вже тим більше дивитися по сторонах.

Натуральна та справжня, а головне щира посмішка є тим самим ключем до серця багатьох людей. Намагайтеся посміхатися під час бесіди.
Положення рук можуть багато розповісти про нас і наші наміри. Під час бесіди тримайте руки пальцями вниз, цим ви дасте зрозуміти співрозмовнику, що він вам симпатичний. Не варто схрещувати руки на грудях і на рівні обличчя.

Якщо ви хочете справити враження при першому знайомстві, то не варто потирати ніс і часто моргати під час першої розмови. Так само не рекомендується облизувати губи.

Удачі в спілкуванні та нових цікавих знайомств!
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: