Чоловіки іноді дратують жінок? У чому ж секрет і причина цього? Дослідження та експеримент допомогли з’ясувати причини жіночих нервів.

Подразником номер один є комп’ютерні ігри. 37% опитаних жінок помітили, що йдучи у віртуальний світ, їхні чоловіки перестають звертати на них увагу і просто не помічають їх присутність. І цей факт їх досить сильно напружує.
На другому місці 19% опитаних. Це вміння чоловіків пропускати жіночі прохання повз свої вуха.

Третє місце 9% опитаних жінок. Це калюжі на підлозі у ванній, що залишаються після прийняття душу чоловіком. Опитаних жінок досить сильно дратував той факт, що чоловіки не спромагаються витерти за собою підлогу у ванній.

7% жінок дратує звичка чоловіків коментувати їх стиль водіння автомобіля.

7% жінок не подобається, що після того як чоловік приготує вечерю, кухня починає нагадувати поле Куликової битви. І вони не проявляють не найменшого завзяття для того, щоб навести порядок на кухні, після того як вони приготували їжу.

5% жінок дратує впертість і не бажання визнавати свої помилки чоловіками.
Що ж…причини з’ясовано. Тому далі залежить лише все від чоловіків: або взяти до уваги прочитану статтю і радувати своїх половинок, або ж проігнорити та псувати нерви коханим. Вибір за вами=)