Що робити, якщо комп'ютер завис?

Іноді в роботі комп'ютерних програм виникають непрогнозовані ситуації, під час яких комп'ютер може "зависнути" і не реагувати ні на натиснення клавіш на клавіатурі, ні на дії мишею. У більшості випадків причиною цього є неправильне управління пам'яттю працюючих програм.

Для вирішення цієї проблеми натисніть одночасно "Ctrl+Alt+Del". В результаті на екрані з'явиться вікно "Диспетчера завдань" (Windows Task Manager), в якому ви зможете знайти додаток, який спричинив збій (для нього буде вказано "Не відповідає") і примусово відключити його, натиснувши на кнопку "Зняти завдання".

Також можна вибрати необхідний додаток, натиснути в меню "Перейти до процесу", і відключити його вибравши в меню "завершити процес".

Якщо це не допомагає або навіть натискання "Ctrl+Alt+Del" ні до чого не приводить, то просто відключіть комп'ютер від мережі. Це якраз той крайній випадок, коли без "грубого" відключення ком'пьютера від мережі не обійтися.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
240 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
17 500 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
50 грн.
Photo KovelX
100 грн.

Читайте нас також: