Як дізнатися реальні характеристики комп'ютера?

В операційних системах Windows передбачена спеціальна можливість, яка називається "Диспетчер пристроїв". Завдяки ній ви можете отримати інформацію про всі пристрої, встановлені у вашому комп'ютері.

Особливо це може бути корисно при його покупці. Адже на ціннику можна написати що завгодно, тоді як Диспетчер пристроїв надасть вам докладну і, що саме головне, правдиву інформацію.

Викликати "Диспетчер пристроїв" можна, вибравши в списку меню "Пуск" підменю "Панель управління", потім на Панелі управління спочатку вибрати категорію "Система" а далі "Диспетчер пристроїв". У результаті на екрані з'явиться наступне вікно:

Диспетчер пристроїв виводить список всього встановленого обладнання на даному комп'ютері і дозволяє змінити властивості пристроїв. Ви можете побачити інформацію про частоту вашого процесора і обсяг встановленої оперативної пам'яті і багато іншого.

Всі пристрої у вікні Диспетчера пристроїв розбиті по категоріях, відповідним типам пристроїв. Клацнувши по якій-небудь категорії, наприклад, мережеві адаптери, ви отримаєте список встановлених у вас мережевих адаптерів.

Якщо вам необхідно оновити драйвер для якого-небудь пристрою, то потрібно вибрати його в списку і натиснути на "Оновити драйвери".

Для отримання більш докладної інформації по налаштуванню пристрою необхідно вибрати його в списку і натиснути меню "Властивості". В результаті перед вами відкриється вікно з інформацією про даний пристрій.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: