Якщо вигляд вашого клієнту Steam так скажемо "набрид", і вам хочеться чогось авторського у свій клієнт Steam, тоді ця стаття для вас! Щоб створити свій інтерфейс клієнту Steam ми використаємо лише сайт та 5 хвилин вільного часу!

Кінцевий результат

Для початку перейдемо на сайт SteamCustomizer.com та відразу налаштовуємо мову (на російську)

І лише після того натискаємо "Скачать програму"- "Загрузить 1.0 (6.3 MB)", у цьому файлі немає вірусів, можете не переживати!

Після проходимо не складне встановлення. На разі з програмою все, тепер переходимо до сайту. Після переходу на головну сторінку натискаємо "Создать" і перед нами постає вікно створення свого авторського дизайну для Steam.

В опції "Шрифт" вибираємо той, що найбільше припав до душі (їх тут не багато, але можна підібрати) у моєму випадку це шрифт "Calibri", в опції "Основной цвет" вибираємо основний колір нашого клієнту, у моєму випадку це кислотно-зелений колір (35b11d), в опції "Вторичный цвет" вибираємо колір повзунка та клавіш у клієнті, у моєму випадку цей колір - ледь темніший від основного кольору (31aa1a).

Далі відкриваємо вкладку "Стиль главного окна" тут вже детальніші налаштування, нижче я просто напишу, що означають кнопки та свої значення:
1."Цвет кнопки" - колір кнопки сповіщень (0e9200)
2."Подсветка" - не змінюємо, це непотрібно
3."Строка поиска" - колір строки пошуку, та строку вигляду (rgba(7, 35, 0, 0.26))
4."Цвет внизу" - колір колонки у самому низу (rgba(7, 35, 0, 0.26))
5."Внутренний цвет" - також, як і у випадку з підсвічуванням змінювати не потрібно
6."Внутренний текст" - колір тексту (я не змінював)
7."Внутренний фон" - колір фону у інформаціх про гру, я зробиви лише трішки більшу непрозорість (rgba(0, 0, 0, 0.74))
8."Логотип" - Сам логотип у інтерфейсі (по стандарту: Steam) тут ви можете налаштувати під себе, особисто я вибрав стандартний логотип: Dragon.

У вкладці "Разное" краще нічого не міняти!

Далі переходимо у ВКЛАДИЩЕ "Друзья", якщо у вас, як і у мене колір тексту збігаеться з коліром фону відкриваємо вкладку "Разное", та налаштовуємо колір тексту.
Було:

Стало:

І переходимо до останнього ВКЛАДИЩА "Диалог..." тут ми просто налаштовуємо колір кнопок.

Після натискаємо "Скачать", та у нас скачується файл формату .stskin. Далі відкриваємо встановлену програму,натискаємо "Файл" - "Открыть", вибираємо файл, який скачався, і вуаля, після перезапуску клієнту дизайн справді змінився!


А для найлінивіших читачів цього посту на сайті окрім кнопки "Создать" є ще й кнопка "Галерея"! Тут ми просто вибираємо сподобавшуся тему, та натискаємо "Скачать", встановлення теми таке-ж саме як і в авторській темі!

Всім дякую за увагу, сподіваюся, за допомогою цієї статті ви наповните фарбами ваш клієнт Steam!

©Nikita Mudriy