Крим: справедливість невдовзі буде відновлено

Цього року виповнилась вже четверта річниця з моменту анексії Криму Російською Федерацією. Всі ми добре пам’ятаємо, як на півострів почали проникати «зелені чоловічки», які захоплювали головні адміністративні будинки. Після цього було призначено референдум, результати якого весь цивілізований світ не визнає і досі. Спливають в пам’яті також і ті кадри, де натовп людей стоять з плакатами Путіна і російськими триколорами, радіючи «приєднанню». Та питання, чи виправдались їх надії та сподівання за ці чотири роки, залишається доволі дискусійним.

На півострові припинено діяльність українських каналів та кримськотатарського каналу ATR. Натомість прямо посеред вулиць російські телеканали «вєщают» про всі переваги «русского міра» і найкращого президента Путіна, а ще про те, що Крим заживе, як тільки добудують міст через Керченську протоку.

Такими є реалії сучасного життя Кримського півострова. Тепер щороку вони святкують справедливе, на їхню думку, «приєднання» до Росії, проводять відповідні тематичні концерти, зібрання, мітинги та виховні години в навчальних закладах, проте кількість людей, які виїхали з півострова від такого «добра» постійно зростає.

Єдине, чого дійсно шкода, те, що розплачуватись за все доводиться звичайним людям, більшість з яких цього навіть не усвідомлює і свято вірить російській пропаганді. Проте більшість українців підтримують як кримських татар, так і тих, хто просто змушений був залишитись на території півострова, і переконані, що справедливість невдовзі буде відновлено. Україна через усі можливі канали інформації наполегливо продовжує доносити основний меседж «Крим – це Україна!» та робить усе можливе, аби весь світ зрозумів, що Крим був, є і буде частиною нашої держави, а тому ніякі махінації та провокації не завадять відновленню справедливості та поверненню півострова до складу України.

#Україна #інформаційна_війна #гібридна_війна #Крим #Крим_це_Україна #Анексія #Крим_Ковель

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також