З Днем Збройних сил України, дорогі співвітчизники!

День Збройних сил України фактично є святом усіх чоловіків, чиє головне покликання – обороняти рідну землю. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

Любов до народу, рідної держави, почуття патріотизму та гордості за Україну – це ті якості, які мають бути притаманні справжньому захисникові Вітчизни. Звичайно, він має бути фізично здоровим, морально стійким, відповідальним, вміти швидко приймати рішення в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Сьогодні є такі молоді люди, які прагнуть поєднати своє життя з професією військового, щоб стояти на захисті миру й незалежності своєї Батьківщини, проходити строкову військову службу в Збройних силах України.

У цей сонячний день висловлюємо вдячність тим, хто захищав та продовжує захищати безпеку та національні інтереси нашої держави!

Не менш важливим є захист своїх сімей, власного гніздечка від негараздів, негативних емоцій та непривітності!

Зі святом, дорогі наші захисники, тати, дідусі, братики, хресні батьки та кохані половинки!

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: