Безпека дорожнього руху

На жаль, в Україні статистика дорожньо-транспортних пригод залишається невтішною. У більшості випадків, причинами ДТП є легковажність водіїв, яка проявляється в незнанні Правил дорожнього руху, нехтуванням обов'язкових для виконання правил, серед яких найбільш поширені ризикована поведінка та усвідомлене порушення, водіння в нетверезому стані, перевищення швидкості, неуважне водіння, недотримання безпечної дистанції та інші. Крім водіїв, винуватцями ДТП стають недисципліновані пішоходи, через яких відбувається кожна третя дорожньо-транспортна пригода.

Безпека дорожнього руху полягає в розумінні усіх учасників дорожнього руху Правилам дорожнього руху та неухильним їх виконанням, що дозволить зменшити кількість ДТП і врятувати сотні людських життів. Людям на вулицях необхідно знати правила водіїв транспортних засобів, водіям потрібно знати правила велосипедистів і мотоциклістів. Всі учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати Правила дорожнього руху.

Навіщо порушувати правила дорожнього руху, платити штрафи, завдавати шкоду автомобілю, платити за ремонт? А найголовніше, навіщо ризикувати найголовнішим - життям? Люди завжди поспішають, що супроводжує перевищення швидкості, перебігання дороги в недозволених місцях та інші необдумані ситуації. Але невже вони готові через "важливі" справи позбутися життя? Величезну кількість аварій можна було б заздалегідь уникнути, якби всі учасники дорожнього руху дотримувалися Правил дорожнього руху.

На сайті БДР.УКР опубліковані Правила дорожнього руху України, кожен з пунктів якого підлягає обов'язковому вивченню, адже за ними стоїть велика кількість дорожньо-транспортних пригод та смертей. Виконання правил дорожнього руху врятує Вам життя і заощадить гроші.

Удачі на дорогах!
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: