Просто іноді так хочеться написати те, що на душі...

Для кожного з нас щастя є різним, і поняття це трактують всі по-своєму. На мою думку, все, що потрібно - це мати мрію, ціль і впевнено йти до неї, улюблену справу/роботу, коханого поруч, парочку вірних друзів і здорових батьків. Саме тоді, мабуть, відчуватимеш нереальне піднесення та матимеш штани радості. А потім на цьому всьому будувати власну сім'ю з цим же і на таких же принципах виховувати власних діток. І якщо ти дуже чогось сильно хочеш, то воно обов'язково буде: машина, квартира, будинок, яхта, вілла, салон краси, фітнес-центр і так далі (що кожен собі придумає та запланує).Просто треба лише трішки зачекати.Дякуючи Богу, доля зводила і зводить мене лише з хорошими людьми, спілкування з якими мені йде на користь і дуже приємне!Читаючи одну цікаву книжку з психології, я виділила для себе наступне:"Кожна людина сама створює свій світ, своє життя своїми думками, почуттями й емоціями. Тобто наше тіло, душевний і фізичний стан здоров'я, стосунки в сім'ї з близькими, стосунки з людьми і навколишнім світом, робота, фінансовий стан - все це відображення зовні наших думок, почуттів і емоцій".Рада, що мала змогу прочитати цю книгу, багато що зрозуміла і усвідомила. Проаналізувала свої вчинки і дії і переконалася, що автор має рацію на всі 100%.Тож варто починати завжди з себе, працювати над собою, удосконалювати себе та своє тіло.

Коментарі

13 грудня 2015 о 23:18
Дуже гарно написано. Щастя дійсно тоді, коли поряд рідні тобі люди. Коли здорові батьки, коли є люди, від яких відчуваєш підтримку та доброту. Коли знайдеш людину, від однієї посмішки або погляду якої забуваєш про всі турботи. І дуже круто, коли ця людина поряд з тобою. Тільки розуміння слова "щастя" інколи приходить надто пізно... Люди шукають його далеко, а воно зовсім поряд...
13 грудня 2015 о 23:32
Дякую, Дім)
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: