Просто іноді так хочеться написати те, що на душі...

Для кожного з нас щастя є різним, і поняття це трактують всі по-своєму. На мою думку, все, що потрібно - це мати мрію, ціль і впевнено йти до неї, улюблену справу/роботу, коханого поруч, парочку вірних друзів і здорових батьків. Саме тоді, мабуть, відчуватимеш нереальне піднесення та матимеш штани радості. А потім на цьому всьому будувати власну сім'ю з цим же і на таких же принципах виховувати власних діток. І якщо ти дуже чогось сильно хочеш, то воно обов'язково буде: машина, квартира, будинок, яхта, вілла, салон краси, фітнес-центр і так далі (що кожен собі придумає та запланує).Просто треба лише трішки зачекати.Дякуючи Богу, доля зводила і зводить мене лише з хорошими людьми, спілкування з якими мені йде на користь і дуже приємне!Читаючи одну цікаву книжку з психології, я виділила для себе наступне:"Кожна людина сама створює свій світ, своє життя своїми думками, почуттями й емоціями. Тобто наше тіло, душевний і фізичний стан здоров'я, стосунки в сім'ї з близькими, стосунки з людьми і навколишнім світом, робота, фінансовий стан - все це відображення зовні наших думок, почуттів і емоцій".Рада, що мала змогу прочитати цю книгу, багато що зрозуміла і усвідомила. Проаналізувала свої вчинки і дії і переконалася, що автор має рацію на всі 100%.Тож варто починати завжди з себе, працювати над собою, удосконалювати себе та своє тіло.

Коментарі

13 грудня 2015 о 23:18
Дуже гарно написано. Щастя дійсно тоді, коли поряд рідні тобі люди. Коли здорові батьки, коли є люди, від яких відчуваєш підтримку та доброту. Коли знайдеш людину, від однієї посмішки або погляду якої забуваєш про всі турботи. І дуже круто, коли ця людина поряд з тобою. Тільки розуміння слова "щастя" інколи приходить надто пізно... Люди шукають його далеко, а воно зовсім поряд...
13 грудня 2015 о 23:32
Дякую, Дім)
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
1 600 грн.
Photo KovelX
240 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
17 500 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
90 грн.
Photo KovelX
55 грн.
Photo KovelX
85 грн.
Photo KovelX
75 грн.

Читайте нас також: