Кубок Ковеля (KPF)

Федерація Паверліфтингу в Ковелі провела чергові змагання з жиму лежачи та екстремального жиму 13 грудня 2015 року.

Це був міський Кубок, в якому брала участь молода та активна громада міста. Учасників було чимало, проте кожен із них показав себе достойно, отримавши відповідну винагороду за старання. Якість виконання та техніку оцінювали досвідчені судді, у складі яких були: Михайло Прилепа, Володимир Сидорук та Микола Рубік.

Інтернет-магазин «INFIT» був одним зі спонсорів змагань, «13ТONN», комп’ютерна сервіс-крамниця «My Comp», а також і «ARENA FITNESS», де, власне, і проводилися змагання.

В. Дружинович, П. Новосад, В. Заєць, В. Сидорук - тренери учасників змагань, проте були й такі учасники, які готувалися до змагань самостійно.

Учасники представляли всі фітнес-клуби міста, зокрема Гаць Віктор, Гаць Владислав, Рубік Микола та тренер Васільєв Данило представляли «Body Master». Спортсмени є активними учасниками подібних змагань та відвідувачами спортивного залу. Ці змагання принесли хлопцям срібло (Васільєв Данило (3 медалі) та Рубік Микола) та бронзу (Гаць Віктор).

Символічним було привітання Валерія Павловича для Станіслава Здробилка, якого тренер назвав найсильнішим у Ковелі, вручивши спортсмену сувенір у вигляді штанги.

Бажаю спортсменам відновитися та з новими силами взяти участь у наступних змаганнях.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: