Новорічні фотосесії

Новий рік вже на порозі. Зовсім скоро до кожного в гості завітає справжня казка з подарунками та сюрпризами. І так хочеться кожен святковий момент пам’ятати. А щоб спогади були ще приємніші, то «Інвестфлора» пропонує незабутню фотосесію. Беріть за руку своїх других половинок, батьки – своїх дітей та гайда творити свято сьогодні!

Для близьких Вам людей створено три фотозони в різних стилях, які яскраво відображають новорічну атмосферу та сімейну гармонію. Ми робимо студійні фотозони для Вас, в нових стилях та кольорах.

Шановні фотографи-професіонали та просто любителі зробити гарні фото, ласкаво просимо до нас на чашку запашної кави. Є можлива співпраця з нами для Вас. Хочеться, щоб клієнти були задоволені роботою, якістю фото та атмосферою. Щоб кожна фотосесія була окремою передноворічною історією: чи то сімейна гармонія, чи закохана новорічка пара, чи просто дружнє фото. Хочеться побачити Ваші найвищі професійні якості на фотосесії.

Ціни доступні. Можлива зйомка Вашим фотоапаратом по домовленій та доступній ціні.

Ми знаходимося по вулиці Шевченка 2б/1 (парк Шевченка).
Існує попередній запис. Звертайтеся, ми з радістю та задоволенням відповімо на будь-які питання.

Ми чекаємо на Вас з 20 грудня!

Телефон: 0997050050 Інна
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.