Старе як світ, але може комусь знадобиться.

1. Коли ви просите системного адміністратора перенести комп'ютер в інше місце, переконайтеся, що комп'ютер завалений тисячею дитячих фотографій, листівок, м'яких іграшок, висохлих квітів і психологічних тестів. У нас немає свого життя, ми обожнюємо вникати в чуже.

2. Якщо ви отримали від системного адміністратора електронну пошту особливої важливості, негайно її видаліть! Ми просто тестуємо систему.

3. Якщо системний адміністратор обідає, викладіть йому всі свої проблеми і чекайте негайної відповіді. Ми існуємо тільки щоб служити іншим і завжди готові подумати про лагодження комп'ютерів.

4. Якщо системний адміністратор курить, задайте йому комп'ютерне питання. Єдина причина, по якій ми взагалі куримо - це обслуговування користувачів без E-mail'а або телефону.

5. Посилайте термінову пошту ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ. Наш поштовий сервер її розпізнає і відправить найшвидше!

6. Якщо ви телефонуєте конкретному інженеру, а вам кажуть, що його не буде тиждень, все одно запишіть на нього свою проблему, почекайте рівно 24 години і відправте E-mail повідомлення прямо керівнику, тому що вам ніхто навіть не передзвонив. Ви адже вправі розраховувати на елементарну ввічливість!

7. Якщо не працює ксерокс, викликайте системного адміністратора. Це адже електронний прилад, хіба ні?

8. Якщо у вас вдома в телефоні немає гудка, зверніться в службу комп'ютерної підтримки. Ми можемо це полагодити прямо з офісу.

9. Якщо щось не так з вашим домашнім комп'ютером, принесіть його нам і поставте прямо в крісло, без імені, телефону і опису проблеми. Ми просто обожнюємо загадки!

10. Якщо системний адміністратор по телефону говорить вам, які кнопки треба натискати, не слухайте, почитайте газету. Насправді він не хоче, щоб ви щось робили. Йому просто подобається звук власного голосу.

11. Якщо ваш принтер узагалі не друкує, повторіть спробу як мінімум 20 разів. Завдання на друк часто відлітають прямо в космос.

12. Якщо після 20 спроб принтер все ж не друкує, надішліть це завдання на інші 50 принтерів по всій будівлі. Один з них обов'язково повинен його надрукувати!

14. Ніколи не користуйтеся вбудованими підказками, вони для дурнів.

15. Ніколи нам не дякуйте. Ми це любимо і, врешті-решт, нам за це платять!

16. Якщо системний адміністратор запитує, чи не встановлювали ви нові програми на комп'ютер, - збрешіть. Це не його справа, що ви ставите у себе!

17. Якщо провід мишки зачіпає портрет вашої улюбленої собачки, підніміть корпус комп'ютера або монітора і засуньте провід туди. Мишачий провід розроблявся з урахуванням навантаження в 2 тонни.

18. Якщо на клавіатурі не працює пробіл, винна нова поштова програма. До речі, клавіатура працює набагато краще, якщо під клавішами знаходиться приблизно півкіло хлібних крихт, обрізаних нігтів і великих липких плям від Кока-коли.

19. Якщо ви принесли ваш домашній без імені комп'ютер до нас для безкоштовного ремонту, скажіть, що ми негайно повинні його виправити, щоб ваші діти могли знову грати в ігри. Ми займаємося їм в першу чергу. Адже всі знають, що все, що ми робимо - це весь день безцільно блукаємо по інтернету!

20. Якщо ви побачили повідомлення в діалоговому вікні: "Ви впевнені, що" натисніть "Так" як можна швидше! Чорт забирай, якби ви не були впевнені, ви б не робили цього, чи не так?

21. Спокійно вимовляєте фрази типу "Я нічого не розумію в цьому комп'ютерному лайні". Нас абсолютно не хвилює, що хтось називає область нашої професійної діяльності лайном.

22. Якщо вам треба замінити картридж з тонером, викликайте системного адміністратора. Заміна картриджа це надзвичайно складне завдання, і Hewlett-Packard рекомендує, щоб її виконував професійний інженер з науковим ступенем доктора наук в галузі ядерної фізики.

23. Якщо щось трапилося з вашим комп'ютером, попросіть секретарку зателефонувати нам. Ми обожнюємо розмовляти з третіми особами, які не мають про проблему ні найменшого уявлення.

24. Якщо ви зіткнулися з системним адміністратором у вихідний день в гастрономі, задайте йому комп'ютерне питання. Ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень, навіть у гастрономі у вихідний день.

25. Якщо ваш син вивчає комп'ютери, пустіть його в офіс на вихідні попрацювати на вашому комп'ютері. Ми будемо на місці, коли через його дії навернеться ваша база з документами.