5-ого січня було проведено змагання з волейболу серед вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста Ковеля, запрошено команду Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ.

Організаторами та ініціаторами проведення змагань була дирекція загальноосвітньої школи міста Ковеля № 10,а також вчителі фізичної культури Фрейман Едуард Євгенійович, який є і тренером з волейболу, та Волосюк Віталій Варфоломійович.

Змагання були цікавими та веселими. Кожна команда вдало продемонструвала свої здібності та можливості, а головне – гарно провела час з користю для здоров’я. Було 6 команд. До першої групи входили команди : НВК «ЗОШ №11-ліцей»,ЗОШ № 12, НВК «ЗОШ № 13 - колегіум», до другої групи – ЗОШ № 1, ЗОШ № 10 та команда Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ.

Переможцям змагань обіцяно грошову винагороду міського комітету профспілок вчителів. Четверте місце зайнята команда НВК «ЗОШ №11-ліцей», III - ЗОШ № 12, II - ЗОШ № 10 і переможці - команда Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ.

Варто зазначити, що подібні змагання проводяться не вперше, це стало вже вчительською традицією на зимових канікулах. Що ж бажаємо всім учасникам нових цікавих ігор, перемог та новорічного настрою!