Спецслужби РФ і «п’ята колона» активізували протидію автокефалії Української Церкви

Наприкінці квітня синодом Вселенського Патріархату прийнято рішення про початок процедур, необхідних для надання автокефалії православній церкві в Україні. Єдина Помісна Церква може з'явитися в Україні до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі, тобто до кінця липня.

В контексті перспективи надання Вселенським патріархом Варфоромієм - Томосу про автокефалію Української Православної Церкви, найближчим часом буде прийнято рішення активізувати підготовчі заходи для подальшого проведення деструктивних впливів на етапі створення і становлення Української Єдиної Помісної Православної Церкви.

Так, використовуючи можливості російських спецслужб (ФСБ, СЗР РФ), і «п’ятої колони» в Україні планується активізувати центральні сили, а також генерувати і «підігрівати» внутрішні конфліктні ситуації в цьому процесі, в т.ч. серед православних парафіян. При цьому, конфлікти між прихожанами (прихильниками і противниками Української Єдиної Помісної Православної Церкви) також планується використовувати для дестабілізації соціально-політичної обстановки в осінньо-зимовий період, на чому буде «грати» відповідне проросійське крило з метою формування відповідного фону – протистояння в Україні на релігійній основі.

Крім того, на даному етапі Служба зовнішньої розвідки РФ буде продовжувати заходи, спрямовані на підрив авторитету і впливу Вселенського Патріарха Варфоломія у православному світі з подальшою стратегічною лінією – формування навколо РПЦ нового (альтернативного) центру впливу в світовому Православ’ї.

#надання_автокефалії #незалежність_церкви #УПЦ #надання_томосу #міжконфесійні_відносини #церква_ковель

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також