Де єдність - там сила

День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося у 1919 році.

Вказаний документ спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Він став могутнім виявом українців до етнічної та територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення як нації.

Є. Петрушевич, під час, його оголошення заявив: «По лінії з’єднання не було між нами двох гадок. Сьогоднішній крок піднесе нашого духа і скріпить наші сили. Від сьогоднішнього дня існує тільки одна Українська Народна Республіка. Нехай Вона живе!»

Акт возз’єднання УНР та ЗУНР – історичний факт, який продемонстрував безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один-одному.

Сьогодні як ніколи Україні необхідна єдність, ми вже не зможемо викреслити зі сторінок історії нашої держави, тих трагічних подій, які відбувалися на майдані, ніколи не повернемо співвітчизників, які за цілісність та неподільність сучасної України розплатилися ціною власного життя.

Тож Єднаймося!!! День Соборності України – це ще один з тих днів, які нагадують нам, якою довгою та тернистою дорогою Україна йшла до незалежності, щоб врешті-решт стати самобутньою державою. То чи маємо право ми сьогодні, творячи історію держави, здатися, зрадити наших предків та не зберегти Україну для нащадків.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: