Громадське опитування з перейменування вулиць у місті Ковелі

З ініціативи громадськості міста Ковеля та відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки» проведено 4 засідання топонімічної комісії, склад якої затверджено рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Комісією розглянуто всі подані звернення про перейменування вулиць у місті Ковелі, а також опрацьовано перелік назв вулиць та провулків міста Ковеля, затверджений рішенням виконавчого комітету від 14.03.2013 року №92, вивчено думки дослідників та істориків.

За результатами роботи комісії сформовано остаточний список вулиць, які рекомендовано перейменувати та запропоновано їх нові назви. У новому варіанті вулиці переважно матимуть імена відомих волинян і видатних постатей України. Члени комісії максимально врахували побажання містян, а також історичну доцільність тих чи інших назв.

"Просимо мешканців міста розглянути рекомендації комісії та до 17 лютого 2016 року подати пропозиції у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 (каб.103,105)", ‒ пишуть на офіційному сайті міста Ковель.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: