1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Тематичний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» проведено в Ковельській виховній колонії

Тематичний захід «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану» проведено в Ковельській виховній колонії

Протягом тривалої історії нашої держави український народ понад усе цінував вірність Батьківщині, мужність та справедливість. Люди, які полягли на Афганській землі, йшли туди не за славою та нагородами, а йшли виконувати свій інтернаціональний обов’язок.

Тому, з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначення 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан, в загальноосвітньому закладі Ковельської виховної колонії управління ДПтС України у Волинській області відбувся тематичний захід на тему: «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану».

Під час заходу вихованців ознайомили з передумовами афганської війни, намагались донести до кожного, що війна – це найстрашніше і найжорстокіше явище у світі. Згадали також і поетів-афганців, серед яких – Василь Слапчук, котрий з війни повернувся інвалідом.

По завершенню заходу юнакам продемонстрували фільми: «Афганский излом» та «Афганский синдром».

Вчителі загальноосвітнього закладу установи переконані, що саме завдяки таким заходам можна виховувати в засуджених почуття патріотизму, гідності та справедливості. Молоді люди повинні знати і пам’ятати історію своїх героїв. Бо як говорить народна мудрість: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього.#ВоїниІнтернаціоналісти #ВиховнаКолонія
Редакція «КовельPost» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.

Коментарі

Читайте також